Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

Wyglada jak frankenstain tylko nie doktor tylko bestia i to bez charakteryzacji

yacoobo

Wg mnie to nieprawda, ale skoro tak twierdzisz to co on może za to ze się taki urodzil ?

xavor

Tak swoją drogą - czy ktoś pamięta, że w powieści Stwór miał być najdoskonalszym człowiekiem na świecie? Te plany akurat do kulturysty pasują ;)

yacoobo

i za to go uwielbiam. Żaden wymuskany laluś tylko facet z krwi i kości, kawał skurczybyka. Jak widze te wpisy że przydałby mu się lifting to ręce opadają i nóż się w kieszeni otwiera.
Ludzie ogarnijcie się! To jest facet a nie przyje&any ken z domku dla lalek. Wam by się przydał lifting....mózgu

yacoobo

ciekawe jak wyglada twoj dziadek albo babcia, facet jest po 60tce, starzeje sie, to czeka nas wszystkich, mam nadzieje, ze na swoich dziadkow nie mowisz "plugastwo" bo nie wygladaja jak z okladki playboya czy mens health

El_Magiko

schwarzenegger jest z okladki playboya i means to powinien wygladac, pozatym biceps mu opad

yacoobo

po 1 nie przypominam sobie zeby playboy dawal na okladki facetow no ale nie jestem wiernym czytelnikiem tego pisma wiec moze sie myle
po 2 nierozumiem co to znaczy powinien wygladac, facet ma 67lat i jak na swoj wiek wyglada calkiem niezle, kazdego z nas to czeka, moze jestes za mlody zeby to skumac ale bez wzgledu na to w ilu filmach zagrasz i na ile okladek trafisz to starzejesz sie i umierasz jak wszyscy
tobie tez wszystko opadnie jak bedziesz mial ponad 60lat, tak juz ten swiat sie toczy
jesli jeszcze tego nie zrozumiesz to pewnie dotrze to do ciebie za pare lat

El_Magiko

'Playboy' dał na okładkę faceta chyba ze 3 razy w swojej całej historii, specjalizuje się jednak w paniach. Już prędzej 'Men's Health'. A co do wyglądu - jak dla mnie, to facet robi absolutnie wszystko, żeby utrzymać rzeźbę i masę na przyzwoitym poziomie. Młodzik już nie jest, ale daj niebo taką formę naszym panom z ulicy w bejsbolówkach do skórzanych kurtek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones