Artur Andrus

Artur Józef Andrus

8,1
126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Andrus

Dwa półdupki zamiast brody i ten jego wysublimowany humor dla tych, którzy lubią pomyśleć i nie chcą, by im wykładano wszystko jak na tacy. Często go muszą oglądać, bo panie w domu za nim szaleją. Och, jaki elokwentny! A jaki kulturalny! I w "Szkle kontaktowym" bywał, ma swój program w radiu i na Discovery. Gdybym poszedł na jego kabaret, umarłbym z nudów. Podziwiają go chyba głównie panie w wieku balzakowskim.

vermes

A najbardziej nie możesz przeboleć, bo Twoje panie za nim szaleją. Cóż. Na kompleksy nie ma rady. Depresja, sznur i do piachu. O jednego hejtera będzie mniej.

Dobrosz_65

Zwyczajnie faceta nie trawię i tyle. Zwłaszcza jego sposobu mówienia.

vermes

Masz do tego pełne prawo. On nie jest również z mojej bajki. Ja po prostu protestuję przeciw obrażaniu zamiast oceniania. Obrażanie jego i jego Fanów (bo na pewno ma ich nie mało). Tylko tyle

Dobrosz_65

A to sobie protestuj. To kwestia twojego sumienia, a nie mojego. Andrus jest denerwującym typem i nie mam nic więcej do dodania.

Dobrosz_65

Zresztą chyba nie masz zmartwień. Ciesz się, że na przykład nie jesteś homoseksualistą albo jakimś innym kaleką emocjonalnym, jak oni.

vermes

Starałem sie być łagodny. Ty opatrzenie to interpretujesz. Uprzejmość bierzesz za słabość. To częsta przywara małych, zakompleksionych człeczków Anonimowo wylewających na innych wiadra pomyj. Bo co? Bo jesteś pewien że od p. Andrusa w pysk nie dostaniesz? Żałosny typie. Wypowiedziami swymi dowodzisz, że jesteś przebrzydłym człekiem. Przebrzydłym trollem uwielbiającym hejtować lepszych od siebie. To znaczy wszystkich. jesteś najgorszym z możliwych kanalii netowych i umysłowości planktonu i empatii ameby. Kończę z Tobą "rozmowę". Za nisko mszę sięgać.

Dobrosz_65

Cóż, nie dorosłem do dyskusji. Dobrze o tym wiem. Natomiast nie wiem, co z tym fantem począć. Pójdę na jakąś terapię, która mnie oduczy aleksytymii.

vermes

Mam to samo. Andrus jest niestrawny jako właściwie nie wiadomo kto. Ni to dziennikarz, nie to kabareciarz, ni pies nie wydra. Do tego ten głupkowaty ton. Robi wrażenie bardzo przemądrzałego.

yadin

Natomiast kolega "Dobrosz_1965" uważa, że jestem małym człowieczkiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danie_dnia

Ciekawe, czym obraziłeś/łaś rozmówcę?

BCohen

Wow! Usunięto? Za co? Ja nie zgłaszam cudzych wpisów nawet z bluzgami.

BCohen

To użytkownik "Dani Dnia" coś napisał. Kto zgłosił, nie mam pojęcia.

vermes

Znowu witam kolegę z forum. Artur Andrus to jeden z ulubionych kabareciarzy Wojciecha Młynarskiego. Jeśli ta rekomendacja o czymś świadczy, to ja się nie znam na kabarecie. Andrus jest nudny i przekombinowany, a robienie z niego autorytetu to przesada.

vermes

Ma specyficzny humor, to fakt i może się komuś nie podobać...Ale teksty, piosenki ma rewelacyjne, kabareciarz wielkiego formatu. Obrażanie go i w ogóle kogokolwiek innego, tylko dlatego że mi nie odpowiada, jest brakiem kultury, wychowania i świadczy tylko o niedojrzałości psychicznej.

Excalibur

On napisał tylko "Dwa półdupki zamiast brody". Poza tym nie widzę obrażania. Vermes nie lubi najwyraźniej tego pana Andrusa i go irytuje.

yadin

Więc niech napisze, że nie przepada, a nie całe te półdupki i teksty o paniach. Może niech jeszcze coś dopisze o tym jak chodzi i jak mówi, żeby wszyscy widzieli jaki jest upośledzony... Widać w tym tylko plucie jadem. Gość go nienawidzi , ale niech sie z tym nauczy żyć.

Excalibur

Chodzi o osobę trzecią, znaną, która jest narażona na krytykę i niewybredne komentarze. Forum nie jest miejscem od wymiany filozoficznych poglądów.

yadin

Co nie znaczy, że forum jest miejscem na głupotę i chamstwo.
Choć wielu wyraźnie tak się wydaje.

Excalibur

Daremny Twój trud. Głupota "wygrywa" każdą dyskusję - bo nic do niej nie jest w stanie dotrzeć. Zwłaszcza, jeśli dyskusja jest anonimowa.
Niestety w społeczeństwie jest wiele jednostek, które możliwość
wypowiedzenia się publicznie traktują jak spluwaczkę.
Co skutkuje takimi "mądrościami", jak "półdupki na twarzy" itp.
jeszcze ich autorzy zbierają za to "lajki" od podobnych sobie myślicieli...

yadin

Nie lubić to jedno, ale krytykować też można w cywilizowany sposób - a to jest infantylny bełkot na poziomie piaskownicy.
Jeszcze za ten bełkot nazbierał "lajków" od równie rozumnych.
Potem się dziwić, że naród głosuje na czeredę, która trybuny sejmowej używa do miotania wyzwisk, jak pod budką z piwem.

Excalibur

Gdzie go obraziłem? Na brodzie ma wydatne półdupki. Poza tym w każdym we wpisów podkreślam, że czuje niesmak do jego śmiesznie wysublimowanego poczucia humoru.

vermes

On ma na brodzie - a niektórzy między uszami.
Bo to jest "krytyka" na poziomie kaczora, który trybunę sejmową zamienia w spelunę, z obłędem w ślipiach ubliżając tam ludziom jak w spelunie.

vermes

Wlasnie marudzi cos w radio. Musialem zmienic stacje. Milo nie byc samotnym.

vermes

Ja osobiście uważam że często trochę przynudza, ale i tak zawsze powie co ogra system.

Andrzejcoolziomek

czyli co? bo tylko z siebie debila rymującego teksty

vermes

Człowiek-klucha. Głos ma jakby czekał pod zajętym kiblem. I te jego "także", kiedy zaczyna się motać. Słabiak.

Brehen

popieram....

vermes

Zgadzam się. Skala infantylizmu wybiła ponad 100% Jego żarty mogą jedynie śmieszyć dzieci w przedszkolu i babcie powyżej 75lat to to ten sam poziom umysłowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones