Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

Ja jestem od niej milion razy piękniejsza, wszyscy tak twierdzą. Mówią, że nawet bez charakteryzacji jestem o wiele bardziej urocza. A wy mi pewno będziecie zazdrościć :)

paulincia21

Będziemy zazdrościć?! Ha ha ha! G*wno prawda!
Urocza, ha ha! No tak, to prawda, jesteś taaaka urocza...

MissTeeQ

Na zdjęciu główny wyszła ślicznie, ale normalnie jest taka sobie...Żadna specjalność ;) Ale jest moją ulubioną bohaterką ze Zmierzchu więc daję jej 7/10 xd

Portirroni_xD

Jezuuu... Ale żal, nie masz do roboty niczego ciekawszego od wypisywania bzdur?

paulaeve

Po co w ogóle taki bezsensowny temat zakładać?
Nudzi Ci się?
Jedym się podoba, innym nie, a o gustach się nie dyskutuje.

troll_3

OMG nudzi ci sie nie masz co robić, to sprawdź czy przypadkiem nie ma cie u koleżanki(jeśli takową posiadasz) a nie piszesz g*wniane wątki!!!

Lilka_a

Dziewczyna ma kompleksy, biedaczka. Niestety, to się zdarza.

paulaeve

jeśli jesteś taka ładna to może zechcesz nam wysłać swoje zdjęcie na maila to ocenimy !?
kto jest za ?? ;)

Lilka_a

Ja jestem za wysłaniem zdjęcia. Przekonamy się czy jesteś taka piękna. No dalej, czekamy na zdjęcia.

paulaeve

jestem za ...
czekamy na to powalające zdjęcie :P

Scarlet_t

wow mam poparcie w dwóch osobach xD
jestem pod wrażeniem xD

Lilka_a

Więcej niż dwóch ^^. Ja też chcę ujrzeć ten cud natury, chociaż kto wie, czy moje oczy wytrzymają tyle piękna za jednym razem?...

MissTeeQ

No i gdzie te zdjęcia? Bo nie weim jak inni, ale ja zaczynam się niecierpliwić.

paulaeve

zgadzam się
chce jak najszybciej zobaczyć to cudo !

Scarlet_t

A zdjęć jak nie byłó, tak nie ma... Ech, a już myślałam, że zobacze ten najpiękniejszy obiekt na świecie :( Life is brutal

paulaeve

Och, jaka szkoda :( A też chciałam się przyłączyć... Bo takie piękno to na pewno nie na codzień można zobaczyć...

troll_3

gdzie ta piękność ?
nie próbuj się retuszować
gdyż
"filmwebowcy nie gęsi
i swój rozum mają"
prosimy nie poprawiać urody photoshopem !

Scarlet_t

może byś łaskawie sie odezwała bo my na serio chcemy cie ujrzeć paulincia21 !
tylko wiesz ta fota ma być taka żebyśmy sobie ją mogli na tapete ustawić !! xD

paulincia21

mmm. ciekawe. dla mnie ona JEST urocza. a co do zdjęcia jestem za. może cię wypromujemy i trafisz do show biznesu.? kto wie.?

kuklatka

Oo.. z tym promowaniem to dobry pomysł !! xD

Lilka_a

Kto wie, może w przyszłości zostanie miss świata? Jak taka piękna..

paulaeve

no a my możemy porozsyłać jej foty po świecie !! żeby wreszcie ktoś ze świata ujrzał to powalające piękno polek! xD

Lilka_a

noo
zgadzam się
niech ludzie tam z Hollywoodu
zrozumieją że najpiękniejsze kobiety
są w Polsce !
xd

Scarlet_t

no a jak ! oczywiście że najpiękniejsze ..! xd

paulincia21

To zasłaniaj wieczorem twarz chustką, bo różne zboczeńce w tramwajach kursami nocnymi jeżdżą.

Uzalezniona

po pierwsze nie powiedziałam że to ja jestem jakoś nadzwyczaj piękna! ;) a po drugie w moim mieście nie ma tramwai xD

Lilka_a

Lilka a, myślę, że Uzależniona odwoływała się do wypowiedzi naszej miss Paulinci21, nie do twojej ;)

paulaeve

Mmmm. to jak w końcu z tym zdjęciem.?

kuklatka

Paulincia21 czy jak ci tam
czekamy z niecierpliwością
błagamy, pokaż to CUDO !!!

kuklatka

hihiih jaakkkaaa uroooocza dziewczynkaa jesteśś i takaaa pieknaaa!!
lepiej ci?

luka00

ehh.. no to sorry myślałam że to do mnie było ;)

myszę z przykrością stwierdzić że nasza miss świata nie logowała się od 31maja ;(

paulincia21

Jeny dziołchy ogarnijcie... Co z was taki jad tryska? polecam ograniczyć cukier !

mistczNINJA

Że co proszę? Jad? Oh, nie, my tylko chcemy zobaczyć, jak wygląda najpiękniejsza istotka na świecie :)

mistczNINJA

Mój jad to raczej taka mieszanka różnych toksyn, jeśli ktoś jest w pełni zdrowy i gada z sensem, nie powinna zaszkodzić. W razie czego polecam zażyć antytoksynę, zwykle pomaga ^^.

MissTeeQ

to nie jest jad! ;]
my po prostu chcemy zobaczyć cZego dokładnie mamy jej zazdrościć bo jak na razie nie wiemy (niestety);)

Lilka_a

Eeee... Chyba nie ma na co już czekać. Drodzy zebrani - wygląda na to, że Paulincia21 stchórzyła... Z tego powodu okaże mój smutek poprzez minutę ciszy..

paulaeve

poczekajmy jeszcze troche..
jak już mówiłam nasza miss nie logowała się od 31maja może jej sie np net popsół i nie miała okazji zobaczyć naszych odpowiedzi ! xD

Lilka_a

Nie twierdzę, że akurat pluję jadem w Paulincię21 ^^. To tylko tak na przyszłość, jakbym jednak to zrobiła, żeby poszkodowany mógł się w porę wyleczyć, bo bez leczenia mój jad jest fatalny w skutkach.

MissTeeQ

jakie jest lekarstwo na ten twój jad?
(tak na przyszłość) ;P

Scarlet_t

Tzw. antytoksyna, bo mój jad jest wyjątkowo toksyczny ^^. Ale nie można jej kupić, wstrzykuje się ją dożylnie tylko w specjalnych gabinetach :).

MissTeeQ

mam nadzieje że mnie nie ugryziesz bo jak mają mi wstrzykiwać tą antytoksynę IGŁĄ to mi sie niedobrze robi.. xD

Lilka_a

Nie, nie zamierzam cię ugryźć ^^. Gryzę tylko ludzi, którzy zalezą mi za skórę, więc nie masz się czego obawiać :).

MissTeeQ

coś czuję , że nie chcę ci zaleźć za skóre
xd

Scarlet_t

Nie martw się, jestem bardzo opanowana i reaguję tylko w wypadkach, w których nie ma innego wyjścia ^^. Poza tym należysz do tych, którzy mówią do rzeczy, a mnie łatwiej zdenerwować, kiedy jest się z grupy prowokatorów (coraz szersza grupa na FW), a już szczególnie tych prowokatorów, którzy nie potrafią napisać dwóch słów obok siebie, żeby miało to jakiś sens ^^.

MissTeeQ

ah
tak mnie komplementujesz
nie spodziewałam się
xd
czuje się zaszczycona !

Scarlet_t

MissTeeQ, a może zechcesz ugryźć jednak naszą paulincie21 ?! ^^

Lilka_a

życzysz ludziom takich okropnych wspomnień
jak jad MissTeeQ ?
oj Lilka_a wstydź się !
xD

Scarlet_t

oj.. no dobra cofam to ale po prostu stwierdziałam że sie jej należy xD a MissTeeQ też musi mieć troche frajdy ! xD

Lilka_a

no tak ...
w sumie nie może tego jadu tak trzymac i trzymac
xd

Scarlet_t

no właśnie jeszcze jej sie coś stanie a tego chyba nie chcemy !xD

Lilka_a

no dobra ta paulincia zaczyna już mnie porządnie wkurzać.. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones