Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene


Żeby oceniać aktorkę po roli w 1 filmie (w którym w dodatku zbyt dużo się nie nagrała) to jest chore jakieś ;//

LegallyBrunette

Jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza, to nie oglądaj tej strony. :)

Brila

Ekhem, po to jest, aby oglądać.
A wracając do tematu moim zdaniem Ashley nie powinna znajdowac sie w TOP 100, a dlaczego ? Ponieważ jest jeszcze 'surową' aktorką, która dopiero zaczyna grać, a ludzie oceniaja ją po jednym filmie. Jest to dziwne, aczkolwiek głupie, ponieważ wielu utalentowanych aktorów znajduje sie poza 100.
Ashley mogłaby być w pierwszej 100, ale niestety, jak dla mnie jeszcze nie teraz. Niech troche sie podszkoli, niech zdobędzie większe doświadczenie.

Tyle z mej skromnej strony. Dziękuje za uwazne przeczytanie. ;))

rattyMonster_

To prawda. Zdecydowanie za wcześnie, by kwalifikować ją do grona 100 najlepszych. Ale jestem pełna podziwu dla jej talentu, gdy z taką łatwością i naturalnością "weszła w skórę:" Alicii, więc wierzę w to, że po zdobyciu większego doświadczenia, w przyszłości będzie dużo lepsza i trafi naprawdę zasłużenie do zacnego grona najlepszych.

xena_4

Każdy od czegoś musi zacząć. A Ashley była rewelacyjna w roli Alice! Zagrała ją z taką swobodą i lekkością, ma dziewczyna talent :)

little_green_W

Ja tam ją bardzo lubię :)
świetnie grała w zmierzchu!!

BlackLily

Na TOP100 nie zasługuje, na razie. Ale w Alice wcieliła się doskonale, jakby została stworzona do tej roli.

Chew

rzeczywiscie troche przesada w jednym filmie zagrała i ma 12 miejsce

ferdynandwspanialy125

no ja dałam jej 8/10 pkt.A ogladalam ja w paru innych filmach.bo to nieprawda ze "zagrala tylko w jednym".W Zmierzchu mi sie najbardziej podobala ;)

Musee

Faktycznie, muszę się zgodzić, że po jednym filmie nie powinna lądować tak wysoko. Ale, przypuśćmy, jedną aktorkę, która ma obszerną filmografię, oceniamy za całokształt 8/10, a inną, która zagrała w kilku produkcjach, za jej dotychczasowy dorobek mamy dać powiedzmy 3/10, bo za mało zagrała? Poszło jej dobrze w tym, w czym zagrała i za to ma 8/10. Problem nie leży w ludziach, którzy oceniają, tylko w tym głupich rankingach, które powinny mieć jakieś kategorie, np. w zależności od wieku (jakiś przedział), albo od ilości filmów, w jakiś ktoś tam zagrał. Ashley, chociaż jest początkującą aktorką, zasługuje na ocenę, jaką posiada i jest to ocena za jej AKTUALNY dorobek aktorski. Pogódźcie się z tym ludzie, bo nie możecie jej dawać 1/10 tylko za to, żeby zajęła niższe miejsce w rankingu, bo za mało zagrała. Pff...

MissTeeQ

zgadzam się z Miss całkowicie xD To ja już nie muszę nic dodawać xP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones