Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd

Piękna i świetna aktorka !

użytkownik usunięty

Nic dodaj nic ująć, tak jak w temacie :)

Kto myśli inaczej, a kto potwierdza ? - PISZCIE !

użytkownik usunięty

Ja potwierdzam :) , z nią walca mógłbym zatańczyć :)

użytkownik usunięty

Ja bym mógł z nią konie kraść :)

użytkownik usunięty

Ciekawe czy by na to poszła :)

użytkownik usunięty

Jakby się nie zgodziła to mam dla niej inne zajęcie :)

użytkownik usunięty

Na przykład ?

użytkownik usunięty

Uprawiane miłości ze mną :)

Zgadzam sie w 100% :)

użytkownik usunięty
Damian_10_filmweb

DZIĘKI :):):)

Nie ma za co :)

ciężko sie nie zgodzić.jest rzeczywiście świetną aktorką,a do tego naturalną i poprostu piękną kobietą:)

użytkownik usunięty
marcia86

I wiele dobrych aktorek jest dużą konkurencją jeżeli chodzi o aktorstwo czy wygląd Ashley...

Bardzo dobra aktorka!!!! ale nie nagrała jeszcze swojej roli "życia" dzięki której wszyscy by ja zapamiętali... czekamy !!!!

użytkownik usunięty
anuleczka044

Czyli myślisz o biografii filmowej ten aktorki ? :)
ja jednak uważam że bez tego jest zapamiętywana i popularna :)

Jedyny film na którym zrobiła na mnie wrażenie i właściwie przez co ją zapamiętałam to "Podwójne zagrożenie" cała reszta jest ok, ale bez szału, myślę że ma potencjał do poważniejszej roli "życia" .

anuleczka044

Uwielbiam Ją. Tylko, że moja fascynacja nie jest obiektywna. Po prostu uważam ją za wyjątkowo piękną aktorkę i to trochę przesłania mi jej ocenę. Niemniej widziałem z Nią sporo filmów i mogę napisać, że różnie się układają. Świetnie się sprawdza w kameralnych, rodzinnych dramatach. Może trochę naiwnie wypada w filmach sensacyjnych (choć jej najlepsza rola, moim zdaniem, to właśnie Oko Obserwatora). Wydaje mi się, że to naprawdę świetna aktorka, tylko trochę niedoceniona - zarówno przez Hollywood, jak i przez widzów - która nie weszła nigdy do tzw. pierwszej ligi gwiazd. A szkoda, bo wiele pań z owej pierwszej ligi bywa mocno przeceniana, podczas gdy Ashley Judd ma zadatki na wielką gwiazdę. No cóż, pewne osoby bywają niedoceniane.

jest przeciętną aktorką średniomłodego pokolenia. ma swój urok, ale to wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones