Austin ButlerI

Austin Robert Butler

8,7
20 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Austin Butler

Nie wiem jak to jest,

użytkownik usunięty

bo nie jest jakoś super przystojny. Można wręcz powiedzieć, że jest przeciętny. Ale jak tak sobie
patrzę na niego w filmach/serialach to coś w nim mi się tak cholernie podoba, i tak mnie
przyciąga, że mogłabym go zjeść. Ale za nic nie wiem co takiego w sobie ma, ze aż tak na mnie
oddziałuje.. to coś jest dziwne i magnetyzującego jednocześnie. Tak się zastanawiam czy tylko ja
się tak czuję? Choć zapewne tak jest.

Mam to samo :P

piąteczka ja tez, w the carrie diaries jest swietny!

użytkownik usunięty
expiry

Mi też właśnie w The Carrie Diaries jest spodobał. Ma w sobie to coś, ale jeszcze nie wiem co. :D

No właśnie. Nie domyka się, patykowaty jest ale ma błysk w oku.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Dokładnie. Niby nic specjalnego w nim nie ma, ale powzdychać można mimo to ;d

Mam to samo.

CassieAinsworth

boski,kocham go! :D

Do tej pory cierpię, że zninął ze Switched at birth :c

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Soivon

Przestan brzmiec jak dresiarz

Shinichi

Ok, twoim zdaniem jak ktoś mówi na typa że wygląda jak cipka to jest dresem ? No zastanówmy się ? Jest to dla ciebie męskie ? Rurki i tego typu ubiór u faceta. Wnioskuje że masz 14 lat bo głupie 14 sie tym jarają.
Shiiit znów jak dres ajjj.

Soivon

Uwazam ze obior nie jest wyznacznikiem meskosci i nie stajesz czy przestajesz byc mezczyzna w momencie zalozenia ubrania~ A ty uwazasz inaczej?
Istnieje tez cos takiego jak styl i moda. Za tym czlowiekiem wzdychaja pewnie miliony dziewczyn/kobiet... Kim ty jestes zeby go nazywac w ten sposob?
Poza tym, na ~80% zdjec candid Butler ma na sobie jeansy, lol.

Shinichi

'Uważam że nie ma takiego słowa jak "obior " Owszem jest ubiór, nie wiem czy ot to ci chodziło. I tak nie ma czegoś takiego jak moda dla faceta w rurkach, albo jest typem bez jaj albo facetem. Chyba koniec tematu bo nie łapiesz pewnych spraw,

Soivon

Sorry rzadko zdarza mi sie pisac po polsku, oczywiscie pamietam ze ubior zaczyna sie z U! Dzieki za wypomnienie i poprawienie bledu, i poswiecenie mu polowy twojego komentarza.
To ty nie "lapiesz", zatrzymales sie mentalnie pare dekad temu i nie rozumiesz czym jest moda ani nie masz zadnego pojecia czym jest meskosc jak i w czym sie przejawia. Podpowiem: nie ma nic wspolnego z "rurkami", lol. To takie meskie od ciebie, obrazac aktorow na forach internetowych :> Nie marnuj juz mojego i swojego czasu

Soivon

Haha "typ bez jaj albo facet"... Zdefiniuj proszę uniwersalny archetyp samca, który tak na siłę chcesz narzucić innym...

Niektórzy ludzie mają w sobie to 'coś'. I to raczej nie jest kwestia konkretnych cech wyglądu, po prostu magnetyzują i tyle. Znam to z autopsji i tyle :)

Na pewno nie jest przecietny

dla mnie jest mega przystojny <3
widziałam go w kronikach shannary i według mnie był tam świetny i w pamiętnikach carrie też mi się podoba :)

,,Zjeść" - powinnaś zakumplować się z Armim Hammerem.

Przeciętny xD Koleś jest pewnie w 5% najprzystojniejszych gości w Ameryce, ale przyjedzie odleciana polka i powie, że jest przeciętny.

Według mnie to jest to obłedne spojrzenie

To jest piękny chłopak, z wiekiem jeszcze zyskał, poza tym ma ten niedostępny dla każdego niewymuszony styl, to jak on " nosi" ubrania... A przede wszystkim ma talent, jego rola w Elvisie 10/10, ruchy, barwa głosu, akcent, spiew, brak przerysowania( w przypadku Elvisa było takie ryzyko),

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones