W 4 sezonie O.C. jest po prostu rewelacyjna :D szkoda ze nie mozna zobaczyc jej gdzieś na duzym ekranie :/ Jest bardzo sympatyczna, dobra aktorka i do tego bardzo ładna :]
Ma taki słodki typ urody.Mam nadzieję, że jej postać w "Życiu na fali" będzie się ciekawie rozwijać, bo jak na razie to gra trochę taką idiotkę.Ale fajnie ,że dołączyła do obsady.