Autumn Reeser

Autumn Alicia Reeser

6,7
869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Autumn Reeser

W 4 sezonie O.C. jest po prostu rewelacyjna :D szkoda ze nie mozna zobaczyc jej gdzieś na duzym ekranie :/ Jest bardzo sympatyczna, dobra aktorka i do tego bardzo ładna :]

arczi_vederczi

Ona ma swój niepowtarzalny urok.Jest taka słodziutka, a w środku to diabełek siedzi.

arczi_vederczi

Podzielam zdanie założyciela tematu ;) W "The O.C." jest naprawdę świetna! ;D

arczi_vederczi

W O.C. dała dopiero popis xD
ma niesamowity uśmiech i jest bardzo ładna... i to chyba dzięki
tej aktorce ryczałam ze śmiechu oglądając czwarty sezon xD

arczi_vederczi

Zgadzam się z Wam. 4 sezon genialny z nią:D musiała się dużo uczyć swojego tekstu, przecież w jednej wypowiedzi dawała g e n i a l n y wykład:D

Beata_34

Macie rację, uważam ze 4 sezon OC był najlepszy ze względu na wątek z Taylor:d Potrafiła tak rozkosznie namieszać xD

sugar_kane1

dokładnie....wiem że większość fanów oc wolałoby żeby ryan w końcu był z marrisą...ale ja muszę się przyznać byłma rada,iż na miejsce zapijaczonej ponuraczki pojawiła się tak barwna osoba...

arczi_vederczi

No co ty? Jaka większość? Przecież Marissa to była taka niekształtna tyka i jak powiedziałaś zapijaczona ponuraczka. Była tak nudna, że przewijałam sceny z jej udziałem :D I miała do tego irytujący głos!! Taylor jest zajebista!

arczi_vederczi

W The O.C. była okropna, beznadziejne miny robiła, fałszywa, beznadziejna i odtrącająca. Przyczyniła się do śmierci Marissy, bo chciała żeby ją ze szkoły wywalili.

livi2

Z całym szacunkiem (a może i bez) nie masz zielonego pojęcia o kunszcie aktorskim. osobiście uważam że postać Taylor jest bardzo ciężka do zagrania. Dziewczyna naprawdę musiała "promienieć" w każdej scenie, więc można po domysłach dojść że jest Bardzo cierpliwą osobą. Uwielbiam patrzeć na tą aktorkę nie tylko ze względu na niepodważalną zjawiskową urodę, ale także na jej talent. Misha Barton (ta co gra marisse) jest przy niej sztywna jakby ktoś jej kijek w dolną część pleców wsadził. poza tym postać marissy była do bólu Nudna i przewidywalna, praktycznie wszystkie problemy ryana były właśnie przez jej lekkomyślność i niezdolność do samokontroli. niestety ale wyniszczała każdego z bohaterów milimetr po milimetrze. Miałem obawy co do 4 sezonu ale właśnie postać Taylor uzupełniła tą "lukę" która była pusta przez pierwsze 3 sezony. rewelacyjna aktorka przyczyniła się do stworzenia bardzo śmiesznej i pogodnej postaci.

maruano

Nic nie pisałam, że aktorka grać nie umie!!! W rolej uczennicy z ADHD (jest roztrzepana) wcieliła się bardzo dobrze.
Najlepiej wejść na Filmweb i obrażać kogoś, za coś czego nie napisał, bo przecież gdzie ja napisałam, że aktorka grać nie umie? :)
Taka twoja kultura (a może i jej brak).

arczi_vederczi

Piękna i urocza kobietka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones