Ava GardnerI

Ava Lavinia Gardner

7,9
1 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ava Gardner

Pila wiecej niz J. Huston, zalatwiala role Sinatrze, romansowala z kim chciala. Wielka aktorka nigdy
nie byla. Jedna z najpiekniejszych kobiet w historii? Dla mnie tak:)

Qjaf

tak to prawda, dzięki swojej urodzie zyskała taka popularność, Rooney był dla niej tylko trampoliną do wielkiej kariery, muza Howarda Hughesa i wielka miłość Sinatry. Bardzo ciekawa postać.

Qjaf

Jeśli jeszcze nie czytałeś, to tutaj jest fajna recenzja wywiadu-rzeki z Grobelem: http://film.org.pl/a/ksiazka-a/ava-gardner-rozmawia-lawrence-grobel-49057/

magmos

Dzieki za info:)

Qjaf

Nie rozumiem jej fenomenu... zjawiskowa? Jedna z najpiękniejszych kobiet świata?.. Dla mnie jest bardzo przeciętna... nie rozumiem zachwytów nad jej urodą ... Jest wiele piękniejszych kobiet- Elizabeth Tylor była piękna, Grace Kelly była przepiękna, ale ona??? Owszem ma cos w sobie, ale w życiu nie uznałabym jej za piękną...

szczeniaczek26

E tam, Taylorka to przeciez karakan przy Gardner:) Kelly byla blondynka wiec absolutnie odpada. W twarzy Gardner byla tajemniczosc, dojrzalosc i kobiecosc.
Mowiac szczerze to o gustach sie nie dyskutuje;)

Qjaf

Całe życie dyskutujemy tylko i wyłącznie o gustach ;) Co do Avy, zgodzę się z Tobą. Słowa, tj. 'banalna' czy 'przeciętna' nie powinny nawet stać w jednym szeregu z nazwiskiem Gardner. Ava posiadała bowiem takie pokłady zmysłowości, kobiecości, seksapilu, że mogłaby obdzielić nimi co najmniej kilkanaście niewiast. Odnoszę też wrażenie, że emanowała tym wszystkim bardziej po 40-tce, aniżeli jako początkująca aktorka.

magmos

Kobieta jak wino:) Co do filmow z alt 60. trudno mi ocenic, bo nie widzialem jeszcze tych najslynniejszych.

użytkownik usunięty
szczeniaczek26

O nie Taylor była piękna ale zawsze wyglądała na o wiele starzej a Kelly była klasycznie piękna zaś Gardner była zjawiskiem polecam obejrzeć „Zabójców”i „Dotyk Venus” bije na głowę wszystkie piękności z tego okresu. Dorównuje jej tylko Gene Tierney , Vivien Leigh i Hedy Lamarr.

szczeniaczek26

Moim zdaniem Elizabeth była tylko ładna, ale to Ava miała olśniewającą urodę. Wystarczyło jej spojrzenie, aby na ekranie widz spoglądał tylko na nią,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones