Bérénice Marlohe 

Bérénice Lim Marlohe

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1594,"rate":7.154328732747804,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":20,"rate":7.65,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,2
1 594 oceny gry aktorskiej
Bérénice Marlohe
Bérénice Marlohe urodziła się w 1979 roku w Paryżu. Matka, nauczycielka jest Francuzką, ojciec, z zawodu lekarz, ma kambodżańskie i chińskie korzenie (do Europy przyjechał w czasie studiów). Początkowo chciała zostać pianistką, przez 10 lat uczyła się w prestiżowym Konserwatorium Paryskim (Conservatoire de Paris).

Mimo niewątpliwej urody, wysoka brunetka nie miała szczęścia do ról w swojej ojczyźnie. Często słyszała, że nie wygląda jak typowa francuska aktorka (zasługa azjatyckich korzeni), stąd grywała zwykle niewielkie w serialach i produkcjach telewizyjnych.

Przełomem w karierze Bérénice okazał się rok 2012, kiedy zagrała Sévérine w "Skyfall", 33. oficjalnej ekranizacji przygód agenta Jamesa Bonda.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 19 maja 1979

miejsce urodzenia: Paryż, Francja

wzrost: 175 cm

W 2011 roku wystąpiła w reklamie samochodu Dacia Duster.
W 2012 roku wystąpiła w teledysku do piosenki "Skyfall" Adele.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych