Bartłomiej Topa

8,2
46 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Topa

nawet w głupim serialu potrafi z roli zrobić perełkę. cudnie grywa głupków;] i nie tylko oczywiście, ale tych głupków chyba lubię najbardziej

marajka

Popieram, jeden z bardziej niedocenionych polskich aktorów. Chciałabym, żeby było go więcej w kinie, problemem jest chyba tylko to, że w Polsce mało kręci się dobrych filmów, w których tacy aktorzy mogliby grać. No bo przecież nie w durnych komediach romantycznych.

marajka

Ja również uważam, że jest bardzo wszechstronnym aktorem. Wystarczy obejrzeć kilka filmów z nim, a na prawde zauważa się wielki talent! Szkoda tylko, że tak bardzo wlkeił się w postać tego Zenka i wielu ludziom tylko z tą rola się on kojarzy...

prumprumka

na szczescie nie oglądałam gniota w którym grał Zenka

marajka

A o jakim serialu mówiłaś zakładając tego posta? Bo właśnie chyba tam grał głupkowatego Zenka :)

prumprumka

w szpilkach na przykład - chociaż z czasem okazało się, że nie taki znów głupi

marajka

No a ja akurat tego serialu nie widziałam... Chodziło mi o ''Złotopolskich'', gdzie ciągle zarzucał ta swoja przydługa grzywką :) Ten serial tyle juz się ciagnął, że potem widząc Bartka w innej roli cały czas czekałam kiedy w koncu zaciągnie ta grzywką haha :D Ale na szczęście dane mi było zobaczyć kilka innych produkcji i ta wizja juz mnie nie dreczy :)

prumprumka

hehe;]

marajka

rewelacyjny w "Zróbmy sobie wnuka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones