Bartłomiej Topa

8,2
46 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Topa

zaimponował mi wzięciem udziału w kampanii społecznej fundacji Synapsis, zajmującej się osobami dotkniętymi autyzmem.Przez kilka dni był brany za alkoholika,ćpuna,wariata.Ta cała sytacja nie świadczy tylko jakim dobrym jest aktorem ale również i człowiekiem.Niewiem ile naszych 'gwiazd' miałoby jaja żeby zabrać się za taki projekt...?!!!!

karena

Cała ta sytuacja i atmosfera wokół niej świadczy przede wszystkim o tym, jak mało wiemy o autyzmie.

karena

świadczyło to też niestety o jeszcze jednej rzeczy mianowicie: że ludzie są strasznie podatni na podawaną im informacje która jest przekłamana nie mówiąc już o tym że człowiek chory który wyjdzie na ulicę jest często brany za ćpuna pijaka alkoholika, to nie jest tak że ja jestem inny bo niestety jestem taki sam.

orzelek1987

Szacunek dla pana Bartka za udział w tej akcji.

karena

Bo jest dobrym aktorem, tylko marnuje się w serialach.

Estranged

w serialach marnuje się wielu dobrych,świetnych aktorów.Np.Jan Frycz.Ale on to nawet w filmach porządnych już nie gra.Widocznie mu nie zależy.Z drugiej strony się nie dziwię,pensje w teatrze są marne.

karena

Jak najbrdziej masz racje. Mi sie nie chciało wierzyć że Topa jest naćpany. Dopiero przed chwilą pooglądałem filmik na którym niby jest "pod wpływem". Teraz sie zastanawiam ile osób wziełem za zwykłych pijaków chociaż tak naprawdę byli choży na autyzm... Ci ludzie potrzebuja naszej akceptacji. A w filmiku widać tylko dziwne spojrzenia na Topę... Nikt sie nie zapytal czy coś mu jest, czy mu pomóc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones