Bartłomiej Topa

8,2
46 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Topa

Taki sobie

użytkownik usunięty

To zly aktor on chyba nie wie o co tu wogole chodzi...On przy Pawle Wilczaku to pchła....

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Topa to wtopa a nie aktor zero męskości i aktosko leży więc o co tyle hałasu???

użytkownik usunięty

Co? Chyba cię pogięło. To Paweł Wilczak to przy nim pchła, ponura i brzydka. :-P

No co jak co, ale jestem swiezo po obejrzeniu Kuracji. Jestem pod wrazeniem jego roli. Dodam tylko, ze Pawel Wilczak tez tam gral i raczej nie zaskoczyl mnie swoja gra zbytnio. Wrecz za bardzo przypominal mi spokojnego i zrownowazonego "Tomka"...

Lubię też i Wilczaka ale podoba mi się też gra Topy. Już mi się podoba w "Trzecim oficerze" :) poza tym jak to ktoś już tu napisał jest to aktor troszkę niedoceniony

moim zdaniem Bartłomiej Topa jest lepszym aktorem od Pawła Wilczaka, aczkolwiek obydwu tych panów lubię oglądać

Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy ,ale przyznam szczerze, że nie lubię stylu gry tego aktora. Widziałem go póki co w Złotopolskich, Weselu i Kuracji i jakoś nie wzbudza mojej sympatii. Oczywiście jest to mało tytułów ale, co chciałbym podkreślić z całą stanowczością - chciałbym zmienić swoje zdanie na ten temat i z pewnością postaram się zobaczyć go w innych istotnych rolach. Niemniej przeszkadza mi jego mimika, ruchy ciała z czym oczywiście nie kazdy musi się zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones