Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna-Englert

6,6
2 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Ścibakówna

Ideał Kobiety

użytkownik usunięty

Kwintesencja kobiecości .Jedna z najpiękniejszych Polskich aktorek w historii kina,utalentowana aktorka, która świetnie potrafi grać mimiką.Jestem przekonany że poradziłaby sobie z każdą rolą , szkoda, że tak rzadko możemy ją podziwiać na dużym ekranie,żal patrzeć jak utalentowani aktorzy marnują swój potencjał w reality show i dziadowskich polskich serialach ,ale takie czasy nadeszły dla naszych aktorów.

no zgadzam się świetna z niej aktorka, tylko czemu musi grać ciągle czarne charaktery. Od czasów radia romans zaczęła grać czarne charaktery. Też ją bardzo lubię za urodę, za rolę w tygrysach Europy, polubiłam ją bardziej odkąd zaczęła grać w samym życiu. Jakby mieli robić polską wersję zbuntowanego anioła to Ścibakówna nadawałaby się do roli Luizy bo pasuje do tej roli.

kinomanka_13

Bo do takich rol najbardziej pasuje. Jako poczciwa matka Olafa w ''Skazanych'' zupelnie mnie nie przekonala. Nie chodzilo o gre. Zwyczajnie gryzla się z postacią.

Zgadzam się, ze piękna kobieta i fajna aktorka. Nie zgadzam się, ze poradzilaby sobie z każda rola. Idealnie pasuje do rol przebieglych intrygntek. Zupelnie nie sprawdza się jako poczciwa, ciapowata postać. Nawet nie chodzi o sama gre. Bardziej o ogólna aparycje/wyraz twarzy.

Edna_fw

Panią Beatę polubiłam za rolę Elżbiety Nowakowej w serialu ,, Tygrysy Europy" i za rolę Barbary Kornackiej w ,, Samo życie ". Świetnie też zagrała Mirellę w serialu ,, Złotopolscy". A w ,, Radio Romans " to była taką polską Alexsis. Niedawno oglądałam program ,, Śpiewające fortepiany " i ,, Dubidu " i Pani Beata w tych dwóch programach i Pani Beata świetnie śpiewa chociaż twierdzi że nie jest aktorką śpiewającą ale śpiewanie dobrze jej wychodzi w tych 2 programach pokazała swoje umiejętności wokalno-muzyczne.

kinomanka_13

Na pewno bardziej pasuje na polska Alexis, niż na poczciwine w berecie i kraciastej spódnicy. Nie widzialam jej w wielu filmach, wiec nie ma mowy o zasugerowaniu się poprzednimi kreacjami. Ma cos takiego, lisiego w oczach, ze nie nadaje się do roli bezradnej kobietki.
Istnieją aktorki, które z taka sama wiarygodnoscia odegraja dziewczynę z marginesu, intelektualistke, zepsuta, przebojowa manipulantke i zalekniona ofiarę losu. Scibakowna się do nich nie zalicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones