Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

Mój ulubiony i najprzystojniejszy aktor! Kocham i uwielbiam od wielu lat <3. Chciałabym go
spotkać i z nim porozmawiać- to moje marzenie :-D

Jeny012

Takiej wypowiedzi na jego temat się nie spodziewałam!

_FemmeFatale_

Dlaczego?

Jeny012

Po prostu nie wiedziałam, że ktoś może go tak lubić! :)

_FemmeFatale_

:)) Ja :)) Mam wszystkie jego filmy :)

Jeny012

Chyba nie jesteś jedyna. Wiele osób chciałoby się z nim spotkać i pogadać ;)

patrycja2720

Pewnie tak :) Wiele to mało powiedziane :)) Ale miło że też tak sądzicie :))

patrycja2720

Ja nie nie jestem jego fanką, ale podobał mi się jego jeden film z Jennifer Lopez, "Dziewczyna z Jersey" xD

_FemmeFatale_

Sorry, pomyliłam się:
*Ja nie jestem...

Jeny012

Też go uwielbiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Bers

Człowieku, wyrażaj się...;/

Jeny012

w jakim sensie "porozmawiac"

użytkownik usunięty
olejoo

Ja Was ludzie nie ogarniam. Chyba napisała, że porozmawiać. Ty nie wiesz co to znaczy rozmawiać? Tu raczej nie ma podtekstów, chyba każdy chciałby mieć możliwość porozmawiania ze swoim idolem.
Przecież nic nie było w cudzysłowiu.

ta z avataru to ty jestes?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
olejoo

I tak na ciebie nie spojrzy xd

użytkownik usunięty

No jakbyś zgadła ;)

użytkownik usunięty

Zgadł* wybacz. Mój błąd ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
olejoo

Człowieku zacznij się leczyć póki nie jest dla Ciebie za późno (choć może już jest). Nic takiego nie napisałam, a to nie powinno Cię interesować, to nie jest portal randkowy, chyba pomyliłeś miejsca w sieci. Nie dziwię się, bo nie wyglądasz na rozgarniętego. Ja nie jestem za to ani trochę zainteresowana Tobą. Raz, że jesteś niemiłosiernie wstrętny (jeśli to Ty na tym paskudnym zdjęciu z miną kompletnego półgłówka), a dwa, że nie pociąga mnie głupota. Tylko inteligencja może być sexy, szczególnie u mężczyzn, a Tobie ewidentnie jej brak. Już się natknęłam kilka razy na Twoje "rewelacje" internetowe i stwierdzam, że ciężko o bardziej płytkie i żałosne komentarze. Staram się w życiu jak ognia unikać gości prymitywnych jak chata indianina, którzy zachowują się jak ostatnie robactwo tego świata. Idż sobie człowieku na jakąś terapię albo coś, może Ci tam choć trochę pomogą, bo zachowujesz się jak niewyżyty frustrat i w dodatku zwykłe bydlę. I tutaj i na każdym innym forum gdzie się wypowiadasz. Albo startuj do tępych laseczek, które nie mają totalnie żadnych wymagań co do wyglądu i charakteru. Pisząc, że jesteś zainteresowany zwyczajnie mnie obrażasz. Nie masz pojęcia jak bardzo gardzę i lituję się nad takimi jak Ty. Bez odbioru.

PS: I jeszcze jedno - dla Ciebie jestem Panią, a nie "tą z avataru". Nie wiesz jak się do kobiet odnosić (lub jeśli nigdy nie miałeś z prawdziwymi kobietami do czynienia), to po prostu nie odnoś się wcale albo wracaj do podstawówki.

użytkownik usunięty

Nie przejmuj się nim, dziewczyno. Szkoda strzępić język na takich pajaców. Koleś nawet napisać poprawnie nie potrafi, a takie cwaniakowanie jest właśnie charakterystyczne dla (jak to napisałaś) niewyżytych frustratów. Jestem facetem, więc wiem co mówię, bo wiem jak to działa. Olać ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
olejoo

Spadaj człowieczku. Chyba jesteś chory jak myślałeś, że w to kliknę. Żegnam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Cóż, nie oglądałam więc się raczej nie wypowiem ;))

użytkownik usunięty

Czemu zglosilas nadużycie komentarzy, ktore nie naruszały w zaden sposob regulaminu fw?

użytkownik usunięty

...

użytkownik usunięty

Nic nie zgłosiłam, od wczoraj mnie tu nie było, bo nie zwykłam przebywać dłużej niż jeden dzień w miejscach gdzie panuje nieład i szerzy się prostactwo. Spójrz zresztą wyżej, jeden z moich postów też jest zablokowany, więc chyba sama siebie nie zgłosiłam, prawda? Ale skoro zablokowano niektóre treści, to znaczy, że chyba jednak coś było z nimi nie tak. ;) Opuszczam to forum. Nie lubię Benjamina Afflecka i ludzi, którzy mają alterkonta. Miłego dnia. Bez odbioru.

użytkownik usunięty

Alterkonta?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
olejoo

Spływaj chłopcze z tym swoim zaproszeniem. Widzę, że w dodatku czytać nie umiesz. Napisałam wyraźnie - nie pociąga mnie głupota, więc nie wiem na jakiej podstawie założyłeś, że Twoje zaproszenie zostanie zaakceptowane. Nie chcę mieć do czynienia z takimi jak Ty. Idź precz i nie wracaj. Dwa razy powtarzać nie będę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones