Ben MendelsohnI

Paul Benjamin Mendelsohn

7,5
20 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Mendelsohn

Rogue One

użytkownik usunięty

co sądzicie o jego roli Orsona Krennica ?

użytkownik usunięty

Bardzo mi się podobał :)

Bardzo dobry, szkoda, że nie do końca udało się wykorzystać potencjału tej postaci...

sundayborn

Dokładnie, nie dali mu się wykazać. Szczerze to się zawiodłem, nie postacią, ale brakiem jakiś szałowych scen z nią związanych. Myślałem, że po wtargnięciu rebeliantów, wkurzy się i wyjdzie ze swoim oddziałem szturmowców śmierci na pole walki i tam pokaże na co go stać. Niestety tak się nie stało, w zasadzie to jakie rozwiązanie wymyślił disney było lekko pisząc - słabe. Szkoda. Tak samo szkoda, że było mało Darth'a Vadera w akcji.

GanGstaRR

Nie miał pola do popisu, jak np. w Bloodline, gdzie pozamiatał, ale to, co miał do zagrania, wyszło mu bardzo dobrze - był chyba najmocniejszym punktem obsady. Aż żal, że już go nie zobaczymy, po seansie pożałowałem, iż to nie on jest Huxem w nowej trylogii, przynajmniej pojawiłby się w następnym epizodzie. Zauważ natłok bohaterów, których nie zdołano odpowiednio rozwinąć, gdyby Vader miał więcej czasu to już w ogóle byłaby sieczka - chociaż nie obraziłbym się na usunięcie mnicha i koleżki, nie będących niezbędnymi dla fabuły.

Bardzo fajnie zagrane, stworzył dobrą postać :>

Znienawidziłem go bardziej niż Palpatine`a bo był lizusem do kwadratu - słowem świetnie zagrał :-)

Jak dla mnie najlepszy w całym filmie :D

ELIKA_

No dobry był tak jak Billy Zane w "Titanic". Czekam teraz aż dostanie przez łeb parasolką na ulicy jak on :-)

Mimo że został sprowadzony szybko do roli chłopca do bicia ( przerośli go z miejsca Tarkin i Vader ) to w swojej roli spisał sie gość świetnie. Wszystko poprzez zło emanujące z tej postaci poprzez frustrację wynikającą z jego niskiej pozycją w hierarchii , do końca zachował kamienna twarz. Wszystko mi się praktycznie w tej postaci podobało. O wiele ciekawszy niż ten kapitan z force Awekaning który jest przeciwwagą dla Kyo Rena

użytkownik usunięty
mordarg

Masz na myśli Huxa ? On był Generałem

użytkownik usunięty

postać o przerośniętym ego z zapędami przywódczymi, która cierpi że ma nad sobą tylu przełożonych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones