Bernard HillI

8,1
7 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bernard Hill

w której waszym zdaniem roli hilla lepiej go kojarzycie lub uważacie że lepiej zagrał,ja osobiscie kiedys kojarzyłem go wyłącznie z rolą smitha w titanicu,ale rola theodena też jakos od tamtej pory mam w głowie,po za tym jest jedynym aktorem w historii,który zagrał w dwóch superprodukcjach,które dostały po 11 oscarów czyli wspomniany titanic,i 3 część władców pierścieni,więc juz przynajmniej w ten sposób zapisał się do historii kina,zyczę panu hillowi dalszych sukcesów

dj_carlos

Król Theoden bez najmniejszych wątpliwości. Dopiero potem się dowiedziałem, że to kapitan z Titanica. W obu rekordowych filmach Oscarów pięknie umarł z klasą. W każdej innej roli w jakiej go widziałem sprawiał pozytywne wrażenie. Ostatnio obejrzałem "Bunt na Bounty", gdzie jak w Titanicu podróżował statkiem. Tym razem jednak nie był tak pozytywną postacią, o ile w ogóle można znaleźć w nim coś pozytywnego :) Udowodnił mi tym, że nie jest stworzony tylko do pozytywnych ról.

MarcoK

Zazwyczaj kojarzę go z rolami przywódców, którzy walczą o przegraną sprawę. Do wymienionych ról dodam generała z Walkirii. A w najstarzej roli widziałem go w "Ryszardzie III" BBC jako płatnego zabójcę w celach Tower. Aktor typowo angielski, świetny warsztat, każda rola wchodzi w pamięć. Theoden dla mnie - najciekawsza rola, nie do zastąpienia.

dj_carlos

Flint ze ''Znamienia". Rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones