Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 830 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Absolutnie najlepsza piosenkarka w calym show biznesie!! To nawet nie podlega zbednej dyskusji ;d Ma najlepszy glos i potrafi odnalesc sie w kazdym utworze od np. Crazy in Love czy Ring The Alarm po Ave Maria czy Listen !! Jest swietna ! Zdecydowanie jest kobieta z klasa i wielkim potencjale. Jak dla mnie jest wielkim wzorem,a dzieki pogladam jakie glosi rowniez autorytetem. Mimo tego, ze spiewa piosenke DIVA, jest osoba skromna i w niejednym wywiadzie potrafi powiedziec, ze lubi kupowac ciuchy za 10 dolarow. Godne podziwu majac tyle pieniedzy. W dodatku jest przepiekna ! Swietnie tanczy i ogolnie uwielbiam jej teledyski ! Kazda jej piosenka jest rewelacyjna ! I bez dwoch zdan nie ma lepszej piosenkarki od Beyonce

użytkownik usunięty
PlayboyBunnyZG

Zgadzam się z tym wszystkim :) Beyonce jest genialna. Zna się na showbiznesie, ma wielki talent i jest śliczna :) Ona i Alicia Keys to moje ulubione artystki. A ich piosenka razem.. Mm Genialne. Bee zamiast z Gagą robić Teledysk, mogła zrobić go do tej piosenki co ma z Alicią... Może zrobią... :)

PlayboyBunnyZG

też się zgadzam! Bee jest niesamowita <3
moimi ulubionymi piosenkarkami są Shakira i Beyonce, więc ja chciałabym aby właśnie one (znowu) nagrały coś wspólnie!

shewolf_

PlayboyBunnyZG--->Wytłumacz mi dlaczego uważasz,że jest ona genialną aktorką,bo chyba tak uważasz skoro dałeś jej 10/10.Jest to forum filmowe i ocenia się tu umiejętności aktorskie a nie wokalne.Ta pani poza tym z ładnie wygląda i ma głos to nic sobą jako aktorka nie reprezentuje czego dowodem jest jej nominacja do Złotej Maliny.

PlayboyBunnyZG

A właśnie że wokalne też się ocenia ! Przecież jest TOP kompozytor ! Myśle że to jest właśnie taki odpowiednik umiejętności wokalnych.