Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

PISZCIE KTORĄ WOLICIE
JA OSOBISCIE WOLE BEYONCE ,LADNIEJSZA ,SUPER TANCZY I SWIETNE PIOSENKI
CRAZY IN LOVE DEJA VU BABY BOY
CHOC RIHANNA TEZ NIE JEST ZŁA

patrick_42

Ela ela ela ela ela e e eh eh eh eeehhh:)
szacunek

patrick_42

Wolę Rih,bardziej podobała mi się jej ostatnia płyta i ogólnie,ale do Bee mam ogromny szacunek,w końcu moja pierwsza ulubiona piosenkarka :)

biedron91

Bardziej lubie Beyonce. Wszyscy chwalą Rihannę za genialny głos, za urodę i fantastyczne piosenki, ale tak naprawde to ona nic nie wnosi do świata muzyki. Jest gorszą kopią właśnie Beyonce, J.Lo czy Christiny Augilery- świetnych wokalistek.

Na dodatek w piosence Untfaitful (czy jak tam sie to nazywa) po wsluchaniu sie w jej glos, doszlam do wniosku, ze ona nie ma glosu: falszuje, wzdycha. Cala piosenka sklada sie z jęków i drazniacego ucho dzwieku. Nie wiem dlaczego wszyscy zachwycaja sie to cholrne Umbrella...Ten utwór nie ma w sobie nic, dziewczyna wysmarowana srebrna farba spiewa o PARASOLCE...uff

biedron91

Zdecydowanie BEYONCE!! Świetnie śpiewa, tańczy i super wygląda :) Nie lubię Rihanny...

biedron91

Zdecydowanie wolę Rihannę - jest młodsza, piękniejsza, ma wspaniałe piosenki, i wydaje mi się być sympatyczniejsza niż Bee;)

Lovely_Paige

Wole Beyonce - ma duzo lepszy glos , ladnie tanczy , ma ladniejsze piosenki.
Nie lubie Rihanny - kopiuje Beyonce a pozatym wcale nie ma ladego glosu
Wedlug mnie oczywiscie ;P
Pozdro :*

Fanka_Keanu

Rihanna nie kopiuje Beyonce (już nie) i wygląda dużo lepiej od niej;)
A zresztą Beyonce kopiowała Jennifer Lopez ---> to moje zdanie

Lovely_Paige

Rihanna sympatyczniejsza od Bee...xD yhyhyh...dobre:P
no coz,zgodze sie z tym ze Rihanna JUŻ NIE kopiuje od beyonce,odnalazła swój własny niepowtarzalny styl-->
http://www.entertainmentwise.com/gallery/RIHANNA_LIVE001.jpg
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00405/Rihanna_405668a.jpg
pozdrawiam:)

Aleera_2

http://jasmynecannick.typepad.com/jasmynecannickcom/images/2007/06/29/beyonce.jp g
http://beyonce.celebden.com/wp-content/uploads/2007/10/beyonce1.jpg
http://www.inthesetimes.com/images/30/11/beyonce.jpg ---> och jakie wyczucie stylu, chyba zaraz z wrażenia padnę

"Och chłopaku, wygląda na to, że podoba Ci się to, co widziasz
Dlaczego nie podejdziesz i nie sprawdzisz mnie
Pozwolę Ci nad tym popracować
Panie, pozwólcie im sprawdzić i obserwujcie, jak on to sprawdza
Kucam, wstrząsam, poruszam, zatrzymuję, sprawdź mnie dziś wieczorem"

"Nie martwie się o to co bedę robiła dziś w nocy
Trochę potu nikogo nigdy nie zraniło
Kiedy stoje przy ścianie
jestem jedną która dziś w nocy się wygina"
---> jakie głębokie teksty, Szymborska by takich nie napisała



Lovely_Paige

To oczywiście teksty Bee pochodzące z piosenek "Check on it" i Get Me Bodied".
Teraz Rihanna;)

"Zanim zgasimy światło
I zamkniemy oczy
Powiem Ci sekret
Który chowałam całe życie
Dla Ciebie ja żyje
I dla Ciebie umrę
Więc ja leże tu obok Ciebie
W naszym ostatnim pożegnaniu"

"Tym razem było innaczej
Czułam jakbym była po prostu ofiarą
I to skaleczyło mnie jak nóż
Kiedy odszedłeś z mojego życia
Teraz jestem w tym stanie
I mam wszystkie objawy
Dziewczyny ze złamanym sercem
Ale to nie ważne...
Nigdy nie zobaczyć mnie płaczącej"

Teraz wiem
Że miłość nie jest dla zabawy
Teraz wiem
To nie jest zwykła, codzienna rzecz
Teraz wiem
Że kiedy jest dobrze jest tak niesamowicie
ale gdy jest źle musisz pozwolić temu odejść
teraz wiem
teraz wiem



piosenka "Final Goodbye" , "Cry" i "Now I know"

i gdzie większy sens???

biedron91

beyonce bez watpliwosci
nie ma nad czym sie tutaj zastanawiac :P

pozdriowionka :D

sitka

Beyonce - "Flaws and All"

"I'm a train wreck in the morning
I'm a bitch in tha afternoon
Every now in then without warning
I can be really mean towards you
I'm a puzzle yes in deed
Ever complex in everyway
And all the pieces arent even in the box
And yet, you see the picture clear as day.

I don't know why you love me
And that's why I love you
You catch me when I fall
Accept me flaws and all
And that's why I love you [3x]

I neglect you when I'm working
When I need attention I tend to nag
I'm a host of imperfection
And you see past all that
I'm a peasant by some standards
But in your eyes I'm a queen
You see potential in all my flaws
and that's exactly what I mean."

PS Nie chce mi się tłumaczyć, ale mam nadzieje że kazdy rozumie

TheaStephanie

dziewczyno wybralas najbardizej banalne piosenki beyonce(ktore i tka sa lepsze od tekstow rihanny) i najlepsze9ale i tka slabe) teksty rihanny. a co do strojow to na pierwszym beyonce ladnie wyglada, na drugim w miare chociaz sama bym teog nie ubrala a na trzecim jak robot ale tez fajnie i orginalnie. za to rihanna skzoda gadac....

James_6

oj widze ze paige sie bardzo wczuła:) ciekawe ile sie napracowałas nad swymi wypocinkami?:) i juz ulżyło?? to dobrze. tak jak powiedzial Usher i tak jak mowi wielu ludzi:w świecie pełnym div i supergwiazdek była jest i bedzie tylko JEDNA beyonce:) wiec moze skonczmy juz ta "dyskusje". a zreszta to naprawde żałosne porównywac takie gwiazdki jak ciara,rihanna,cassie czy co to tam jeszcze bylo do takich gwiazd jak alicia keys,beyonce,czy aaliyah. niby ten sam gatunek muzyczny a jednak zupełnie inny...bo jeszcze oporcz super zgrabnego tyłka i 50 kg tapety na twarzyczce liczy sie jeszcze...talent:) ale ten do śpiewania,a nie tylko do sexownego tańca. pozdrawiam

biedron91

Jasne że Beyonce! Ona jest świetna . Super ma głoś, świetnie tańczy no i gra również dobrze ;)

Kamil_

boże to nawet nie ma porównania !!!!!! jasne , że Beyonce !! ona jest super !!!!!!!!!! rihnna to beztalencie , którego nikt nie lubi !!!!!! Anty fani rihanny łączmy się !!!!!!

użytkownik usunięty
Phoebe123

Bez przesady, anty fanką to ja nie jestem Rihanny. Ale jej nie lubię, wkurza mnie. Może beztalencie totalne to to nie jest ale tak jak Beyonce to ona dobra nie jest...

użytkownik usunięty

A no i chyba Rijane ktoś jednak lubi :P
Patrz wyżej...

biedron91

A ja uwielbiam obie , ale rzeczywiście lepszy głos ma Bey ,ale więcej hitów w mniejszym czasie zrobiła Rih.Obie są piękne utalentowane i wyglądają na spoko osoby. Słucham muzy obu , ale piosenki Bey znam tylko ja i kilka osób , a reszta tylko ze słuchu i tytułów by nie podali gdyby ktoś zapytał. Rihanny piosenki za to zna prawie każdy( nawet ci którzy jej nie lubią). Wczoraj poznałam takich trochę głupich gówniarzy z podstawówki którzy słuchają Rihanny , a Bey nie znają.

użytkownik usunięty
johanna09

"Tylko kilka osób" Pogięło cię??? Beyonce według ciebie zna tylko kila osób?
To chore jest. Co z tego że jacyś jak to ujęłaś "gówniarze" nie znają Beyonce? To nie znaczy że jeśli jakieś disco-dzieci nie znają Bey to inni też!
Kurde aż się dziwię że można takie głupoty pisać!

moim zdaniem wiecej osob zna beyonce, moja mama ja zna zfilmow i z destiny's child a o rihannie nie ma pojecia. w szkole dziewczyna do gazetki prowadzila sonde bee vs rihanna, bee wygrala i to spora przewaga

James_6

o i moim zdnaime to bee miala wiecej hitow. irreplaceable w stanach pobilo umbrelle, beautiful liar, deja vu, chceck on it, crazy in love, baby boy i naughty girl to hity numer jeden a ile tkaich miala rihanna???? nie liczac juz tkaich hitow destiny's child jak independet woman(11 tygodni a I miejscu w stanach) survivor say my name czy lose my breath. rihanna nie osiagnela az tyle, noi beyonce sprzedala wiecej plyt i wiecej singli, zgarnela wiecej nagrod

James_6

Chodziło mi o to że w moim toczeniu mało osób zna piosenki Bey.

Beyonce jest na scenie dokładnie od 1990r. i ma te hity które wymieniłaś,a Rihanna śpiewa od 3 lat i też ma sporo hitów np.Sos,Unfatiful(nie umiem tego pisac),Pon the replay,Umbrella, Shut up and drive, Don't stop the music, good girl gone bad,Breaki'n dishes, Take a bow.Mogłabym wymieniac jeszcze wiele piosenek , ale one są hitami na całym świecie oczywiście prócz Polski więc raczej ich nie znacie.

Ale jak powiedziałam wcześniej ja uwielbiam i szanuje obie te wokalistki chociaż uwazażam że Bey ma dużo lepszy głos od Rih która ma lepsze piosenki.

johanna09

ja tam wole muzyke beyonce, lepsze kawalki, nie mowie tutaj o popularnosci bo obie panie to jedne z najwiekszych gwiazd 21 wieku wiec ciezko je porownac, ale o muzyce ktora bardziej mnie kreci.

James_6

jeszcze przydałoby sie dodac ze rihanna nie ma nic wspolnego z tymi wszystkimi "jej" piosenkami-one zostały stworzone przez tuzin ludzi ktorzy wiedza na co poleca nastolatki a rihanna tylko podlozyla glos w studio (swoją drogą nawet ten jej głos lekko podreperowali;) natomiast beyonce wszystkie teksty pisze i komponuje sama. nawet nie tylko dla siebie ale i dla innych wykonawców,czy nawet do filmow. wiec nie ma czym sie podniec,ze piosenki rihanny odnoszą sukcesy-co za trud kupić tekst który od razu widac ze sie spodoba wiekszosci?? czyli ogólnie rzecz biorąc beyonce ma sporo hitów na koncie. rihanna ani jednego.

użytkownik usunięty
Aleera_2

Haaa! I to mi się podoba! ;D

Rihanna jest ładniejsza. A to Beyonce kopiuje piosenki, choćby 'Crazy in Love'...

użytkownik usunięty
xavi1991

Crazy In Love? A od kogo? Bo to Rijana zgapiła od Bey, choćby fryzurę. Zobacz sobie ten filmik, może zajarzysz kto od kogo "kopiuje":
http://youtube.com/watch?v=kfDJ2HepTPY .

biedron91

Rihanna ma fajniejsze piosenki i jest ładniejsza i ogólnie ma zajebisty styl sposób zachowania na scenie itd..RIHANNA RZĄDZI!!!!!!!

ziutekrq1

Nie chcę tu nikogo obrażać, ale to Beyonce jest lepsza. Ma lepsze piosenki, jej teksty są lepsze, świetnie tańczy, nie farbuje sobie włosów na czerwono (!) ;P. Niektóre jej teledyski pokazują, że ma dystans do siebie. A poza tym czy ktoś pamięta jak leci jakaś stara piosenka Rihanny np. " Break it off". Weźmy pod uwagę jeszcze ilość albumów Rihanny - 5 w 5 lat, Beyonce - 3 w 7 lat. Widać, że Beyonce mocno pracuję nad nimi, żeby były doskonałe ;) Takie jest moje zdanie

biedron91

Ani jedna ani druga. One obie nie umieją śpiewać. Wolę takie piosenkarki, jak Madonna, Gwen Stefani, Shania Twain czy choćby Britney Spears - one umieją śpiewać i mają głos.

biedron91

Beyonce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones