Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Tak samo tragiczna, jak Miley Cyrus, Rihanna i Lady Gaga> Po prostu DNO, DNO i jeszcze raz DNO. Jedyna dobra piosenka Beyonce, to "Sweet Dreams", a reszta to chała i komercja.

krytyk_muzyczny

Założe sie że nie przesluchales jej pierwszej plyty,posluchaj i wtedy mozemy pogadac co jest komercja.Wlasnie Sweet dreams jest komercja

krytyk_muzyczny

Jak dla mnie piosenki Beyonce są genialne. Rihannę też lubię. Lady Gagę średnio lubię. Jeśli chodzi o Miley Cyrus to zgadzam z tobą w 100%.

maxior

Jak dla mnie piosenki Beyonce są genialne. Rihannę też lubię. Lady Gagę średnio lubię. Jeśli chodzi o Miley Cyrus to zgadzam się z tobą w 100%.

maxior

zgadzam się z tob ą Maxior .nie można poruwnywać Rihanny i Boyence z Lady Gagą. Obie panie mają nie o wiele , lapszy głos i charakter od Gagi . Ale z ArusArczes też się zgadzam .

krytyk_muzyczny

jak możesz stawiać Lady Gagę i Beyonce na tym poziomie co Miley Cyrus :/

krytyk_muzyczny

hahah kolego poniżej po prostu nie znasz się! jak możesz pisać że Beyonce jest taka sama jak Miley Cyrus czy Lady Gaga? w ogóle śmiech na sali że przyrównujesz Beyonce(tak wielką Gwiazdę wszechstronnie uzdolnioną) do jakiejś małolaty Miley, która jeszcze nawet szkoły nie skończyła.
Beyonce to kobieta z wszystkimi możliwymi walorami. Jest piękna, seksowna, utalentowana(umie śpiewać genialnie śpiewa, świetnie się porusza, gra w filmach, bez makijażu wygląda równie pięknie) czego chcieć więcej. Jeśli ktoś pisze o niej tak jak ty to znaczy że jest zwykłym zazdrośnikiem i nie może znieść, że żyją na tym świecie właśnie takie osoby jak ona:)!
Beyonce to kobieta z klasą! przynajmniej nie czyta się o niej jakiś bzdet że coś powiedziała czy coś odwaliła ani nie słychać o skandalach.Ona swoją popularność nie zawdzięcza skandalom ale swej pracy i tak wielkiemu talentowi.Doda za to wszystko zawdzięcza temu, że jest o niej głośno bo kogoś zezwała czy się rozwiodła czy cokolwiek innego.
Pozdro

binkusi

http://www.lansik.pl/12922/beyonce-nie-potrafi-spiewac-video/
http://celebrities.blox.pl/2009/04/Beyonce-falszuje-jak-Mandaryna-video-z-nagran iem.html

Mam i coś na deser

http://www.top-newsy.pl/story.php?title=beyonce-kopiuje-inne-gwiazdy

Czyli Beyonce to ten sam poziom, co Mandaryna, Miley Cyrus, Paris Hilton, Rihanna i Lady Gaga. Nie muszę mówić, jaki to poziom. Dziękuję. To wszystko co chciałem napisać.

krytyk_muzyczny

nie jest tym samym poziomem co wymienione przez ciebie panie...

krytyk_muzyczny

http://www.youtube.com/watch?v=LhVO60L-DrQ&feature=related oto dobra wersja tego występu. siedząc na stronach plotkarskich typu " lansik" pokazujesz swój poziom.

krytyk_muzyczny

http://celebrities.blox.pl/2009/04/Beyonce-falszuje-jak-Mandaryna-video-z-nagran iem.html
Oto link z artykułem o "fałszowaniu", tzn. o przeróbce.
http://www.youtube.com/watch?v=LhVO60L-DrQ&feature=related
a tu oryginał, na którym Beyonce pokazuje klasę:)
Dowiedzcie się ludzie, że w dzisiejszych czasach istnieje coś takiego jak FAŁSZERSTWO!!!

tom_evans

Tak się zbulwersowałem, że nie zauważyłem linku wysłanego przez magdę_lennon:D

krytyk_muzyczny

Nie słucham Beyonce, bo dla mnie jest zbyt komercyjna,a poza tym nieco mnie irytuje, ale śpiewać umie. Głuchy by usłyszał różnicę między pianiem Rihanny, a śpiewem Beyonce.

Ekranizacja

Posłuchajcie sobie wszyscy o wiele lepszych piosenkarek. Beyonce tylko czasem potrafi śpiewać. Są o wiele lepsze piosenkarki od Beyonce, które maja głos i potrafią pisać piosenki: Britney Spears, September, Kate Ryan, Shakira, Avril Lavigne, Pink, Shania Twain, Gwen Stefani, Madonna - to są piosenkarki z głosem.

krytyk_muzyczny

no nie ma co! krytyk muzyczny z ciebie jak zaden inny. osoba uwazajaca, ze Britney Spears i Madonna potrafia spiewac jak moze oceniac mozliwosci wokalne Beyonce. Beyonce to jedna z niewielu wokalistek w dzisiejszej muzyce ktora brzmi tak samo w studiu jak i na zywo! Jej piosenki moze nie sa szczegolnie wybitne ale maja poziom (czego nie mozna powiedziec o pani Spears).

''Na temat gustow sie nie dyskutuje ale twoj jest ch**owy!'' ;]

Mr_Obsessed

http://w96.wrzuta.pl/film/3cSZjWgl7rf/britney_spears_umie_spiewac

I co osiołku ? Zatkało kakao ?

krytyk_muzyczny

Hmm.. Ja uważam że większość osób wypowiadających się tutaj nie słyszało pierwszych płyt Beyonce. Muzyka, którą gra teraz jest... nie do zniesienia, płytka i komercyjna ale są utwory w których pokazuje swój głos, który niezaprzeczalnie posiada!
Byłam kiedyś na jej koncercie i zgadzam się z Mr_Obsessed "brzmi tak samo w studiu jak i na zywo!"
I mimo iż nie słucham już jej czasem wracam do "Me, Myself and I", "Yes", "Dangerously in love 2" czy "Dady", bo te piosenki mają klimat czego nie mogę jednak powiedzieć o jej nowych"przebojach".
I definitywnie nie można porównać jej do czegoś takiego jak Miley Cyrus.

Mr_Obsessed

Właśnie. Przecież każdy, kto chociaż trochę ma słuch słyszy, że ani Britney ani Madonna nie mają niestety głosu. A jeżeli nie, to powołuje się na opinie prawdziwych (!) krytyków, którzy zgodnie tak twierdzą.

krytyk_muzyczny

no nie mozna powiedziec bo britney naprawde umie spiewac i ma fajny glos ale nistety glupia jest...
ale september i madonna .... kicz !!

Jessica1994

Coś Ty. Posłuchaj jej na żywo. Zresztą nawet normalnie słychać, że ten głosik ma słodki, płytki i o mało oryginalnej barwie. Kiedyś miała, oj miała głos. Jak była dzieckiem. Szkoda, że teraz jej...przeszło:-)

krytyk_muzyczny

ty sie poprostu nie znasz i masz nick krytyk_muzyczny?no poprostu dnem to jesteś ty sam/sama.Beyonce jest genianlną piosenkarką chociaż niektóre jej piosenki są... ekhm... no wiecie.. o tak jak ktoś wcześcniej ujął są komercją (ale tlyko niektóe).A wypowiem się jeszce o Riri.Ok może Robyn się zmieniła ale teraz każda jej pioenak ma to coś te pazur. a nie słodkie gadki o kwiatkach xd.A Miley to jest poprostu dno, tak jak Demi,Jonasi ,Selena}to te gwiazdki disRiri i Beyonce neja są denm ale nie mów tak o Beyonce czy Riri.Gwiazdki disneya nie wypormowały swej muzy talentem tylko Disnej je wypromował bo disney kazał im grać śpiewać i wgl. być miedialnymi dziewiciami i wgl..A Beyonce i Riri dostały się do świata muzy sowim talentem a nie bo Disney im kazał xd
Dziękuje xd

misiaa10

kurde cos pokićkałam zaraz poprawię
ty sie poprostu nie znasz i masz nick krytyk_muzyczny?no poprostu dnem to jesteś ty sam/sama.Beyonce jest genianlną piosenkarką chociaż niektóre jej piosenki są... ekhm... no wiecie.. o tak jak ktoś wcześcniej ujął są komercją (ale tlyko niektóe).A wypowiem się jeszce o Riri.Ok może Robyn się zmieniła ale teraz każda jej piosenka ma to coś ten pazur. a nie słodkie gadki o kwiatkach xd.A Miley to jest poprostu dno, tak jak Demi,Jonasi ,Selena}to te gwiazdki disnej wyporomował bo kazał im garc a było mało fanów (i talentu xd) to kazał im wyć na scenie mimo iż nawet głosu nie mają!Oni wybili sie bo disnej im kazał, bo naklejał ich mordy na kanapniki, na długopisy,okładki od zesztów,temperówki,gumki itp.,itd.A Riri i Beyonce wybiły się swoim talentem i nikt nie naklejał i twarzy na gumki,temperówki,okładki itp.,itd.Gwiazdki disneya nie wypormowały swej muzy talentem tylko Disnej je wypromował bo disney kazał im grać śpiewać i wgl. być miedialnymi dziewiciami i wgl.
Dziękuje xd
I sory za błędy

krytyk_muzyczny

Lady GaGa i Beyonce to akurat dwie utalentowane kobiety, które potrafią śpiewać jak mało kto. Madonna ? Posłuchaj jej występów na żywo ;) i oczywiście zgadzam się z przedmówcami - krytyk muzyczny z Ciebie żaden skoro swoje opinie opierasz na takich stronach, jak Lansik.pl ;) jeśli chodzi o sam film to oczywiście piosenki w nim górują, może nie genialne , ale świetne na pewno ;)

krytyk_muzyczny

krytyk muzyczny buhahaha xD
chyba gow... a nie krytyk muzyczny
rihanna i beyonce maja bardzo dobra piosenki nie wszystkie ale wiekszosc jakby tak nie bylo to nie utrzymalyby sie tak dlugo w branzy
rihanna ma fajne piosenki jak: te amo, pon de replay, russian rulette, break it off, cry i wiele innych
beyonce fajnie spiewa piosenke fever ... uwielbiam to ;D

krytyk_muzyczny

a co do lady gaga i miley cyrus to jakos nie za bardzo lubie ich piosenki i glosy....
no ale kazdy ma swoj gust

krytyk_muzyczny

Owszem, możesz nie lubić Beyonce ale nie masz podstaw aby porównywać ją do Miley Cyrus, która jest w porówaniu z nią na prawie zerowym poziomie, jak już ktoś napisał nie skończyła jeszcze nawet szkoły a jej jedynym osiągnięciem jest zagranie w dość kiczowatym serialu "Hannah Montana" a obecnie próbuję z tego wybrnąć ubierając się i z lekka zachowując jak panienka lekkich obyczajów. Beyonce ma piękny głos, jej piosenki przekazują coś więcej niż tematy seksu itd. Poza tym w filmie "Obsesja" zagrała na prawdę dobrze, według mnie więc nie posądzam ją o złe aktorstwo. Ja osobiście do niej nic nie mam.

em, "krytyk_muzyczny" - kate ryan, september, owszem piosenki ale z komputerowym głosem. Błagam.

brilliance

Beyonce jest mega słabą piosenkarką. Nie umie śpiewać, nie ma talentu muzycznego. Jej piosenki są nudne, ale "Sweet Dreams" była bardzo dobrą piosenką, a reszta to gówno z trawą. Prawdziwe piosenkarki z głosem i talentem muzycznym, to: Doda, Britney Spears, Madonna, September, Avril Lavigne, Kate Ryan, Agnieszka Chylińska - to są piosenkarki z głosem, a Beyonce im nie dorównuje

PMIziom95

Nie żartuj PMIziom95. Beyonce jest świetną piosenkarką. Doda, Avril Lavigne i Kate Ryan to beztalencia.

krytyk_muzyczny

Jak TY jesteś krytykiem muzycznym to ja jestem Angelina Jolie. Jeśli chodzi o te linki,na których podobno Beyonce nie umie śpiewać to była to prowokacja,ktoś sobie zrobił jaja z niej.Jaskbyś poczytał takie coś jak Machina to byś wiedział,bylo o tym glosno por roku temu .Byłam na jej koncercie i słyszałam i potrafi śpiewać.Poza tym dziś w internecie możesz ośmieszyć wszystkich.Niedlugo sie pewnie dowiem że Sade nie potrafi śpiewać,ale Ty pewnie nie wiesz kto to jest.Bo jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem umiejętności śpiewu jest Britney Spears i September to tylko to o Tobie świadczy i ja nie bede tego juz komentować szkoda słów.

krytyk_muzyczny

no nie... jak można jakąś lalę September porównać do Beyonce która ma tak nietuzinkowy głos? ja cie pierniczę, nie załamujcie mnie, Polacy. Beyonce jest wspaniała, jest klasą samą w sobie, zazdrośnicy !!!!!!

karuzela_2

Ludzie, przecież ta czcza polemika do niczego nie prowadzi. Jakis skonczony idiota wyszukuje gowniane newsy z pudelka i pokazuje wam jako argument a wy to bohatersko odpieracie. Olać imbecyla.

krytyk_muzyczny

Katie Melua i Norah Jones to są wokalistki, które sukces odniosły dzięki talentowi a nie skandalom.Beyonce głos ma naprawdę dobry,ale jej piosenki i teledyski(!) to czysta komercja.O Lady Gadze i Rihannie nie wspomnę...

Megi_29

To jakie te piosenki muszą być żebyście nie nazwali ich komercyjnymi? Chyba wazne żeby piosenka wpadała w ucho, była melodyjna itp. A poza tym teraz ciężko jest zrobić naprawdę dobrą muzykę. Muzyka POP (inaczej popularna) musi właśnie taka być inaczej to nie był by POP.

Johny999

A nawet jak wy to mówicie, Beyonce nagrała by nie ,,komercyjną,, płyte to myśle że wytwórnia by jej nie chciała wydać. Tak samo było ostatnio z Avril Lavigne. Nagrała całą płytę ale powiedzieli jej że nie ma tam materiału na HIT. I musiała od nowa zacząć. Beyonce moim zdaniem ma świetne piosenki i wcale nie są komercyjne. Dla mnie ważne jest żeby dobrze się jej słuchało i byle różniła się czymś od pozostałych.

użytkownik usunięty
Johny999

zgadzam sie z przedmowca - po prostu takie sa czasy ze produkuje sie muzyke i sie ja sprzedaje jak towar, zgodze sie tez z ludzmi ktorzy twierdza ze muzyka Beyonce jest tak samo komercyjna jak Rhianny (czy jak to sie pisze;)), ale nie zdzierze porownywania Beyonce do tej drugiej - Beyonce ma niepowtarzalny glos, a jej wysokie tony od razu zapadaja w pamiec i sa charakterystyczne i rozpoznawalne. O Rhiannie swiat szybko zapomni, a Beyonce dzieki swojemu glosowi bedzie niezapomniana jak Whitney Houston, Toni Braxton czy Janet Jackson..

A Lady Gaga to juz inna bajka - wg mnie ma szanse zostac druga Madonna, z tym ze Gaga jest zdolniejsza od Madonny, bo w calosci pisze swoje piosenki (juz w wieku 17 lat pisala piosenki dla Britney Spears, czy Christiny Aguilery), uczestniczy przy montazu teledyskow i ma duzy wplyw na remiksowanie swojej muzyki, praktycznie cala otoczka i wszystko to co widzimy na teledysku to jej pomysly i jej praca. Podczas gdy Madonna dopisuje pare swoich linijek do gotowego tekstu ktory otrzymuje, zeby jej nazwisko widnialo jako autorki tekstu.

Zalozycielu tematu i inni krytycy dowiedzcie sie wiecej o ludziach zanim cos napiszecie - pozory myla;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones