Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Piosenkarka w jednym z ostatnich wywiadów zmieszała z błotem rodzinę Jacksonów. Wyznała wprost, że jest od nich... lepsza!

- Ja zawsze miałam wszystko, a oni klepali biedę. Nie chcę, by moją rodzinę porównywano do Jacksonów. Rodzice nigdy nie żerowali na mnie, wszystkie zarobione pieniądze były moje. Janet i Michael musieli charować na dom i wszystko dawać ojcu i matce, którzy nie wiadomo co z tym robili. Współczuję im, ale taka prawda - byli jak niewolnicy. Kto wie, co jeszcze się tam wyprawiało...


Ponoć Janet, gdy się o tym dowiedziała wybuchła szałem.

- Najchętniej rozszarpałaby ją. Wrzeszczała, że taki bachor nie będzie obrażał jej rodziny. Sprawa skończy się w sądzie, ale Janet oczekuje przeprosin w mediach. Inaczej może skompromitować Beyonce.


Piękny głos, gorzej z charakterem.

zawieszone

A mogłabyś podać stronkę gdzie to przeczytałaś? Tak o po prostu,bez żadnych podtekstów.Pzdr: )

edekL

http://www.klopsik.pl/readarticle.php?article_id=21678
W sumie na paru innych stronach też było. ;)

Strony plotkarskie więc to mogą być tylko plotki, ale nigdy nic nie wiadomo. ;)

użytkownik usunięty
zawieszone

To na przyszłość radzę czerpać informacje z wiarygodnych źrodeł, a nie kopiowac bzdury z portali pokroju pudelek itd.

użytkownik usunięty
zawieszone

Otóż.
Dzisij oglądałam ciekawy program o przyszłych bankrutach hollywood. Pomiedzy Eltonem i Britney znalazł się również Michael.
Wydaje on kupe pieniedzy. Jest zadłużony na 300 mil dolarów, a to dlatego, że wydawł kolosalne sumy. Psycholog stwierdził, że przyczyną tego może byc fakt, że nie zna wartości pieniądza. W wieku 5-ciu lat zaczoł karierę i pieniędzy mu nie brakowało.

Co do wywiadu. Pierwsze słysze. jestem ciekawa dla jakiego magazyny/telewizji/radi został udzielony?



użytkownik usunięty
zawieszone

I co ma do tego to, że ją lubię?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones