Bill Condon

William Condon

6,2
987 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Bill Condon

Pan Bill Condon zreżyseruje czwartą część sagi Twilight - Breaking Dawn! Co sądzicie o tym pomyśle?

Gowdy

nie znam kolesia...
nie kojarze żadnego filmu, który nakręcił.
I nie wiem czy to dobrze czy źle??

husky

ja oglądałam dreamgirls i chicago , którego był scenarzystą- oba filmy są po prostu świetne oba to miusicale a więc jeden z moich ulubionych gatunków. Jeśli breaking down w jego wizji choć trochę dorówna jakością wspomnianym filmom to myślę ,że będzie super. już się nie mogę doczekać!!!!

Gowdy

Mam nadzieję, że film będzie lepszy niż nazwisko reżysera.

bittersweet_

niestety najprawdopodobniej nie, z tego co znam jego twórczość

Gowdy

Do du*y !! Slade wykonał kawał dobrej roboty! Lepiej by było jakby to on reżyserował kolejną część... Co część to inny reżyser, wyjdzie taki łaciaty styl. Każdy reżyser reprezentuje sobą inny styl. Mam nadzieje, że coś się wydarzy i Slade wróci do roboty, bo on wiedział jak wykorzystać akcję w 3cz., której było dużo mniej niż w 4 ! Jak zostanie ten rezyser to chyba skończę oglądać całą Sagę na 3 cz., bo wampirzego Dreamgirls nie chcę widzieć :/

_SuChY_

oj tam...i na co takie gdybanie skoro jeszcze nie wiadomo jak rezyser sie spisze...moze poczekajmy az film wejdzie do kin,wtedy dowiemy sie co z tego wyjdzie...po co zakladac zaraz ze cos pojdzie nie tak...bedzie co ma byc i z pewnoscia przyjdzie czas na opisanie swojego zdania na ten temat.

użytkownik usunięty
Gowdy

sprzedał się

użytkownik usunięty
Gowdy

szkoda go

Gowdy

I powstała najlepsza z ekranizacji zmierzchu. 1 i 2 słabiutkie, trójka nawet nawet, czwórka słabiutka i piątka bardzo dobra. ;_;

Gowdy

pomysł powstania czegoś takiego jak 'zmierzch' w jakiejkolwiek odsłonie jest mierny od samego początku. Miłosnego srutututu o brokatowych wampirach nie uratowałby nawet sam Peter Jackson czy inny Del Toro. Zmierzch nie jest ani dobrym romansem ani nawet średnim horrorem. kicz w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones