Bill Paxton

William Archibald Paxton

7,4
14 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Paxton

no jestem w totalnym SZOKU :))) że ten koleś zagrał chyba w najbardziej kultowych filmach grozy SF dzisjejszych czasów, zszokowałem sie po raz drugi kiedy okazało sie że jest nim chyba najbardziej widoczna drugoplanowa postać w ALIENS 2 - pełen pozytywizmu, bałwochwalczy, śmieszny(kiedy Vasquez riposytuje jego dowcip, zabawa Bishopa) i wreszcie chisteryczny -HUDSON, oskar za całokształt...

Hudson's yeals- On tu idzie, od razu poczułem się bezpieczniej
Yo! stop your grinin and drop your linen

obserwator30

..i właśnie tacy są najlepsi - aktorzy drugiego planu^^.. .

diana6echo

taa a w Predatorze 2 sypal zajebistymi swinskimi kawałami - np. do Marii Conchity Alonso
Przychodz idzadek z wnuczkiem do lekarza na badania . Kiedy jest juz po wszystkim lekarz mowi do dziadka
- "wszystko ok będzie pan nam musial zostawic jeszcze tylko probkę kału , moczu i spermy " ; ponieważ dziadek jest głuchy jak pniak pyta się wnuczka
- "co powiedzial pan doktor wnuczku" a wnuczek
- " nic dziadku KAZAŁ CI ZOSTAWIĆ TYLKO SWOJE MAJTKI " hahahahahaha dawno się tak nie usmiałem ogolnie w Aliens oraz Predatorze 2 stworzyl bardzo pozytywnych i wywołujących poczucie humoru postacie

obserwator30

Naprawdę ciekawa ta ciekawostka, że jako jedyny aktor zagrał ofiarę Terminatora, Predatora oraz Obcego :) Ale chyba dłużej już się nie zgadza fakt, że jako jedyny ZAGRAŁ w filmie o Predatorze i Obycm... No bo w "Aliens", "Alien 3" oraz w "Alien vs. Predator" możemy przecież zobaczyć Lance'a Henriksena...

Edek_z_Baranowa

Mega aktor ... szacunek .. !!!

Edek_z_Baranowa

Henriksen również był ofiarą Terminatora, Predatora i Obcego!!! Nie jestem pewien tylko czy w AvP zginął z ręki Predatora...

konradw27

Henriksen został zastrzelony przez terminatora w cz. 1, był rozczłonkowany przez królową obcych w Aliens - ale przeżył (został wyłączony przez Ripley w Alien 3), w AvP zabił go predator - ale film ten zdecydowanie nie należy do klasyki gatunku! Tak czy siak nie został uśmiercony przez wszystkie 3 postacie.

obserwator30

Tak, bardzo okej aktor.
Podobała mi się jego rola w Apollo 13 także.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones