lubię go za postać pipina,ale trzeba przyznać,że oprócz tej roli,żadnej kariery później nie zrobił,nie neguje jego umiejętności aktorskich,stwierdzam tylko że niestety ale obawiam się że pozostanie w pamięci widzów jedna (a dla wielu jedyna) rola głupiego acz sympatycznego pipina,mimo wszystko życzę mu szczęścia może...
więcej