Billy BoydI

William Boyd

8,4
11 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Boyd

Za piosenkę z 'Władcy pierścieni' ma ode mnie 100/100 !!

patka99

W sumie to oczywiste.

patka99

Wg. mnie powinienen dostać Oscara za wykonanie tej piosenki. Pięknie śpiewał.

użytkownik usunięty
patka99

Cudo! Właśnie dzisiaj słucham tego na okrągło! *____*

To jest serio taka piękna piosenka !

Natalka7x

też lubie wracać do tej sceny jak śpiewa i zastanawiam się czy mu tam nie pomogli jakimś programem, jak myślicie??

Chunk

Powrót Króla dostał między innymi Oskara za montaż dźwiękowy i Najlepsza Piosenka roku i czy to jest ta piosenka, którą śpiewał właśnie Pipin??

Chunk

niee . to jest ta piosenka annie lennox into the west.

ta koncowa piosenka.

Natalka7x

aaaa tak:) racja:) ma koleżanka racje:) wiedziałem, że coś namieszam;) ale dla mnie jedna i druga pieśń godna Oskara:)

Chunk

prawda :)

Chunk

A jeszcze fakt, że właściwie sam ją napisał!

Ekslibria

Billy Boyd ją napisał?? ooo:) tego nie wiedziałem:) Dzięki:)
Zawsze lubię wracać do tej sceny jak śpiewa, a z ruin wystają głowy tych troli czy czego tam;) i słychać jak napina się cięciwa w łuku i strzelają do żołnierzy :)

Chunk

Tolkien napisał słowa, ale Billy skomponował muzykę :-)

Osobiście zaliczam scenę, gdzie Pippin śpiewa do najbardziej wzruszających i przejmujących momentów nie tylko we Władcy Pierścieni, ale we wszystkich filmach, które miałam przyjemność obejrzeć

P. S. Przepraszam za późną odpowiedź :-)

Luthien2707

nic się nie stało:) zawszę zdążę przeczytać;) Dzięki za informacje:)

Chunk

Nie ma za co :-) Polecam się na przyszłość :-)

Luthien2707

jak będę miał jakieś "ważne pytania" dotyczące filmu bądź aktorów zapewne się zgłoszę :)

Chunk

Koniecznie ;-)

Ekslibria

Raczej Tolkien ją napisał.

Vash_Imon

ale Billy podobno spytał Petera czy może napisać muzykę, a on stwierdził "ok". tak pięknie mu wyszło, że scena, którą oglądamy w filmie jest jedyną jaka została nakręcona. nie podam źródła, ale w googlach znajdziesz :)

anox

'tak pięknie mu wyszło, że scena, którą oglądamy w filmie jest jedyną jaka została nakręcona..." - czy ty aby na pewno wiesz co napisałaś / napisałeś? :) Przeczytaj siebie jeszcze raz :) Albo wytłumacz, o co ci chodziło, bo może czegoś nie zrozumiałem :D

patka99

W 100% popieram! Szkoda, że nie buło go i nie będzie:( w trylogii "Hobbita". Podobało mi się, jak śpiewał! Dużo, dużo lepiej od tych kiczowatych piosenkarek i piosenkarzy! Zawsze będzie dla mnie Pippinem!

kupilamauto

Wlasnie przeczytalam, ze ma śpiewać piosenke do trzeciej czesci Hobbita, wiec jednak bedzie. :)

Nen Yim

To chyba ta piosenka ;) http://www.youtube.com/watch?v=aRGTHLNNEOc#t=24

Alice20

Ta piosenka nazywa się "The Last Goodbye" i jest genialna. Billy po raz kolejny udowodnił swój wielki talent do śpiewu

Nen Yim

bardzo prawdopodobne, że dostanie za nią Oscara... The Last Goodbye znalazło się na liście 79 utworów, które pozostały w wyścigu po Oscary (listę opublikowano bodajże 2 dni temu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones