Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

"aktorka" jednej twarzy. niespecjalnie utalentowana, niespecjalnie ładna. zgrabne ma ciało, nic poza tym.

Czerwona_azalia

dla mnie dość paskudna. zwłaszcza z tymi króliczymi zębami i szczęką jak koń.

tsu_chan

De gustibus non desputandum est ;)

Czerwona_azalia

a o czym innym jak nie o gustach? ;)

tsu_chan

Aż jestem ciekawa, kogo uwazasz za dokładne przeciwieństwo tego blond nieszczęścia;)

Czerwona_azalia

nie zastanawiałam się nad tym. ojej, ale to ogólnie nie chodzi o to, że ja jej nienawidzę czy coś, to by było idiotyczne. mam wrażenie, że większość tak to odebrała xd'

tsu_chan

Porównywalnie słabo do Kristen LOL .. Oglądając ją w 4 częściach zmierzchu i królewnie śnieżce to jak by ta sama osoba jak by Bella sobie poszła do innego filmu .. Więc nwm co porównywać do Blake która jest śliczna i ma cudny uśmiech przez 6 sezonów w plotkarze grała całkiem dobrze i nie nie miała jednej miny potrafiła się cieszyć i szerze zaśmiać .. A u Kristen nie wiem wgl. jak szery uśmiech wygląda -.-

angela0319

No to zobacz Kristen chociażby w filmie Wszystko za życie;) Nie wiem, czy porównywanie blake do jakiejkolwiek aktorki, która nie gra wyłącznie w serialach jest szczęśliwe, ale jeśli zadowala Cię oglądanie słabej aktorki w naprawdę głupim serialu to ok;)

Czerwona_azalia

Musisz chyba naprawdę nienawidzić Blake ,bo kurde większość wypowiedzi tu jest twoja ;d założę się ,że nie oglądałaś więcej niż 1 odcinka plotkary .. A już mówisz ,że głupi -.-

angela0319

Jestem daleka od nienawiści do Blake, masz rację, wypowiadam sie na tym wątku dużo, sama nie wiem dlaczego;) Co do Gossip Girl to zdarzyło mi się obejrzeć może ze trzy odcinki, ale dobry serial ma to do siebie, że wciąga juz po jednym

angela0319

'Musisz chyba naprawdę nienawidzić Blake' - odnoszę wrażenie, że niektórzy nie wiedzą co oznacza słowo 'nienawiść'...

tsu_chan

zdecydowanie! strasznie słaba, ładna dziewczyna i tyle. Jeszcze w serialu gossip... gdzie moze nie grzeszyc talentem aktorskim nie jest zle, 45 minut daje sie wytrzymac, ale ogladałam z nia ostatnio savages. Matko jedyna, kompletnie nie potrafi wyrażać emocji, źle się ja ogladałlo.

decey

Zgadzam się, chociaz powiem więcej - paskudne babsko jeśli chodzi o twarz i nie tylko ja, ale większość dziewczyn może śmiało i bez mrugnięcia okiem powiedzieć, że są zdecydowanie ładniejsze, figurę natomiast ma naprawdę fantastyczną, a jeśli chodzi o warsztat to ciężko się wypowiedzieć o kimś, kto grał w tępawym serialiku i filmach dla dzieci, swoja drogą, czy w amerykańskich szkołach aktorskich otwarte usta przez cały czas trwania filmu to jakiś nowy trend?

Czerwona_azalia

zalajkowałabym ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones