Bob Sapp

6,7
681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Sapp

Rozwali Pudzianowskiego zobaczycie !

Dymiano

toz to stary dziad, pudzian wygra!!!!!

freesfootball

Z Tomsonem też miał wygrać a 2 razy dostał

Dymiano

jestem tego samego zdania ! :D nie ma szans Pudzianowski z Nim :D widziałem go w filmach koleś jest prze gigantus :D Najlepszy w Blood and bone .. oprócz Michaela Jai white'a :D

Popcornshow

Rozwali go .Jeszcze Pudzianowski odklepie

Popcornshow

na filmach to wszystko ustawione jest wiesz. zobaczymy niedlugo

freesfootball

Zwracam honor Pudzianowskiemu :D hah a i tak na mnie zrobił wrażenie Mamed, nie wiedziałem co zrobił, że tamten leżał i nie wstawał, ma parę w łapie :))

Dymiano

zobaczymy ale też tak myślę

Dymiano

haha i co??!!!!!!!

freesfootball

Zwracam Pudzianowi honor :P Jakbym zobaczył Sapp'a wcześniej raczej też stwierdził bym ,że dostanie . Spas się i kondycja mu spadła , za stary już jest na MMA :P Khalidov też zasługuję na brawa :)

Dymiano

Sapp nigdy nie miał kondycji ale miał wolę walki. Dziś zabrakło nie tego pierwszego, a tego drugiego. Zgarnął czek i odpuścił. Też chciałbym zgarnąć pareset patoli za machnięcie łapą i przyjęcie paru ciosów na ryj.

Dymiano

To sie zdziwiles

Goracy

ta,w mma chwila nieuwagi i nie wiesz jak się nazywasz.tu każdy może wygrać

Dymiano

Pięknie go rozwalił stary, nie ma co ;)

Dymiano

Hehe
ale ty jestes durny
Hehe

mc_aural

Idź do domu, bo cię matka po szufladach szuka.

mc_aural

Po pierwsze skąd miałem wiedzieć ,że tera Sapp jest słaby , oglądałem go kiedyś jako wrestlera i był dobry . Widać ,że ma już po swoich złotych latach . I hamuj kur*a następnym razem . Skąd miałem wiedzieć ,że Pudzian akurat wygra ? Z Thompson'em miał wygrać , a 2 dostał :P

Dymiano

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem co napisałeś, może po prostu hamuj jeśli masz się zamiar wypowiadać w taki sposób na temat na który nie masz bladego pojęcia. peace.

mc_aural

Następnym razem będę po prostu neutralny :P

Dymiano

Bob sapp był kiedyś dobry w 2002r!
Rozwalił dwukrotnie Ernesto Hoost mistrza K-1 Legendę!Teraz chodzi o pieniądze za każdą walkę dostaje kilka tysięcy dolarów(jak nie wierzysz zobacz na jego koncie facebook)
Link do walki: http://www.youtube.com/watch?v=9MtjfKlRHYE
Jeśli chodzi o Pudziana zbyt daleko w tym sporcie nie zajdzie jeżeli będzie sobie wybierał takich przeciwników...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones