Bogusław Linda

8,1
64 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda
jaskol93

gówno nie talent , jeśli ma ten jełop talent to do przeklinania i przezywania. Nie popuszczę mu tego jak zagrał w moim ulubionym serialu 13 posterunek , i jak obraził moją ulubioną aktorkę 18 lat temu nie ujdzie mu to na sucho chyba że mnie udobrucha jakąś rolą komediową bez przeklinania , ale wątpie.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Oglądało dziecko "Quo vadis" i "Pana Tadeusza" czy w szkole nie puścili?

oglądałam i to i to ale i tak dla mnie talentu nie ma, po za tym nie takie dziecko 19 lat mam a kinomanka_13 to mój pseudonim.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Nie sugerowałam, że masz 13 lat, ale taka wypowiedź...żeby zaraz "jełop"...Swoją drogą dawno się nie spotkałam z tym określeniem. Ale chodziło mi raczej o to, że nie zgadzam się ze stwierdzeniem jakoby miał talent tylko i wyłącznie do przeklinania.

napisałam tak, bo każdy uważa że mam 13 lat przez ten pseudonim a jełop to z Kiepskich a Kiepskich uwielbiam bo Paździoch tam jest.

kinomanka_13

"Idź ty mendo, bo jak zaraz strzelę to się nie pozbierasz kurde", ale oczywiście, że Linda nie ma talentu, "ma ten jełop talent to do przeklinania i przezywania".

kinomanka_13

ty za to masz talent do bycia baranem

kinomanka_13

No zagrał w serialu komediowym, w którym nie przeklinał i to dawno temu. Widzę, że nie oglądałaś i kto tu rządzi no, ale talentu komediowego to on nie ma, więc wątpię żebyś zobaczyła go jeszcze w jakiejś roli komediowej. Nie przepadam za nim, bo uważam, że jest przereklamowany i wkurza mnie jak gra twardziela albo jak się wymądrza w filmie, bo wydaje się bardzo sztuczny przy tym i widać, że gra. Ale ujął mnie w filmie Tato to jest jego najlepsza rola według mnie.

dominik1989

oglądałam i kto tu rządzi ale nie dla niego tylko dla Małgorzaty Foremniak i Elżbiety Słobody (Barbara). Jak mnie nie udobrucha to będę się do boczyć na niego dożywotnio.

kinomanka_13

A jak ma cię udobruchać nawet ciebie nie zna hehe. Jak dla mnie to nie wiem, co by musiał zrobić żeby ciebie zadowolić on teraz już się skończył. Gościu ma już 60 na karku teraz już tylko gorsze role go czekają.

dominik1989

chodzi mi o to żeby mnie rolą udobruchał.

kinomanka_13

Jak do tej pory cię nie udobruchał to nie da rady hehe. Może pogrzeb w archiwum :)

kinomanka_13

A kogo on tak obraził? ;)

użytkownik usunięty
Ziqu

Może ją samą, bo nie chciał Jej dać autografu.

Może. Boguś jest najlepszy :)

kinomanka_13

Linda to zajebisty aktor, charyzmatyczny, nie rozumiem Twojego toku myślenia, śmieszna jesteś. Gra to co ma w scenariuszu, a że taka etykieta do niego przylgnęła to już jest wynikiem jego ról tzw twardych gości (Psy, Psy2, Demony wojny, Kroll, Sara). Koleś publicznie jak się wypowiada to nie rzuca kur*ami na prawo i lewo, obejrzyj sobie jakiś wywiad z nim. Masz coś dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=IEBbVI5ug7A

666_filmweb

już zmieniłam o nim zdanie bo się dowiedziałam że ma zagrać Jaruzelskiego i jeśli chodzi o rolę to rola Ptasiora była zajebista.

jaskol93

Jego kariera już się skończyła,on w stanie spoczynku jest od jakiegoś czasu.

jaskol93

już chyba za późno na taką kariere

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones