Bohdan Poręba

Jerzy Bogusław Poręba

6,8
120 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Bohdan Poręba

za Hubala ma u mnie plusa, ale za słowa ,,.....kategoria czwarta , zasięg rozpowszechniania-NIKT ,festiwale-NIE ,jestem przeciwny ukazaniu się filmu..... oraz za .....Wredny ,obrzydliwy , antysocjalistyczny i najbardziej antypolski film jaki kiedykolwiek nakręcono ..... w stosunku do ,,Przesłuchania,, Bugajskiego -klasyfikuje go jako sprzeawczyka i kapusia . amen

louis2014

A komu on "zakapował" ? Z tego co wiem mówił to publicznie :)

Sztorm68

Skoro to powiedział publicznie, to do czego był jeszcze zdolny................? kapowanie w tym wypadku jest pewnikiem. to moja opinia i jezeli z nia sie nie zgadzasz to trudno.jakos przezyje. amen

louis2014

Brak logiki :) Zdolność nie jest tożsama z czynem. Argument "kapowanie w tym wypadku jest pewnikiem" nie ma potwierdzenia.

Sztorm68

chłopcze nie zyłes w tych latach wiec, zmien pieluchę i śnij dalej.amen

louis2014

Widzę że przeszliśmy na Ty. Nie wiem skąd wywnioskowałes mój wiek. Ale idąc tym tropem myślenia - Ty nie masz prawa wypowiadać się o II Wojnie Światowej, sanacji, I Wojnie Swiatowej, epoce napoleońskiej, średniowiczu, starozytności i świecie dinozaurów. Gratuluje logiki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
louis2014

mam nadzieje, ze to jest chodz troche logiczne

louis2014

Zamiast argumentów wulgaryzmy a do tego błedy ortograficzne. Wstyd. I oczywiscie znow brak logiki i nie na temat filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones