Brad Dourif

Bradford Claude Dourif

7,9
12 907 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Dourif

zawsze jego gra mnie powala, jest świetny, szkoda tylko, że są to raczej średnio rewelacyjne produkcje. nie licząc niesamowitego debiutu w "Locie...." czy roli we Władcy Pierścieni, mógłby dać popis w jakiejś mega produkcji postaci typu Joker czy inny czarny charakter. mało doceniany, mało wykorzystany aktor, chociaż bardzo dobry.

użytkownik usunięty
villeah

To ty chyba mało filmów oglądałeś.

villeah

Uważam dokładnie tak samo jak autor wątku. Dourif wybiera kiepskie filmy.

Sighma

autorka* :) Obejrzałam chociażby Egzorcystę III specjalnie dla jego roli, która była wg. mnie na prawdę udana, a sam film... no cóż, bez rewelacji. Poza tym takie produkcje jak Halloween w jego dorobku średnio powalają.

użytkownik usunięty
villeah

Mądrość krwi jest bardzo dobrym filmem z Dourifem w roli głównej.

A ja od serca polecam Death Machine i Dourifa jako Jacka Dante :) Genialna rola tego wspaniałego aktora :* Obecnie zapoznaję się z całą jego kinematografią i tutaj osiągnął prawdziwe mistrzostwo :)

villeah

Eee tam, egzorcysta nie jest takim złym filmem w porównaniu z tym co sie teraz kręci.

villeah

Oj, ja Diunę polecam, Piter de Vries w jego wykonaniu, toż to zło chodzące ;)

villeah

Polecam go zobaczyć w: 'Istambuł','Taniec w łańcuchach','Horseplayer'-rzuca na kolana,jako aktor dramatyczny,serio!

villeah

Dokładnie, popieram w su procentach

villeah

Podobno miał zagrać jokera u Burtona !