Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt
użytkownik usunięty
lcasei

Pierwszy raz się spotykam z opinią, że zepsuł "Bękarty". Był świetny w swojej roli. I Jego włoski!

włoski może i był ok, ale wydaje mi się, że nie wczuł sie za bardzo w klimat filmu.. ;)

użytkownik usunięty
lcasei

Masz rację, wydaje Ci się.

lcasei

To co według Ciebie zrobił nie tak? W jaki sposób powinien był zagrać Porucznika Aldo Raine'a?

malinoweLego

nie umiem Ci tego wytłumaczyć, to tylko moje subiektywne spostrzezenia.. nic wiecej.

lcasei

Skoro nie potrafisz wytłumaczyć w jaki sposób mógłby zagrać, to na jakiej podstawie go oceniasz?. Co robił źle wczuwając się w swoją rolę? Podaj jakieś argumenty, bo jak narazie twoja krytyka nie jest zbyt konstruktywna.

Raein

moja krytyka nie musi być konstruktywna;)

Raein

' nie potrafisz wytlumaczyc. ' Według mojego SUBIEKTYWNEGO odczucia ten aktor tam nie pasujei, nie podoba mi się jego gra. I TYLE. to tak jakbyś mnie zapytał dlaczego nie lubię lodów pistacjowych i ja odpowiem, bo nie odpowiada mi ich smak. Potem Ty : Uzasadnij, to! Ale dlaczego ich nie lubisz?! Przeciez ich smak jest taki dobry! i nie zrozumiesz nigdy, ze dla mnie nie jest dobry, bo jestesmy rozni i mamy inny gust i inna wrazliwosc.. i inny wzrok tez;) . I to jest ku*wa subiektywne uczucie. Jezu co za spoleczenstwo..

lcasei

Jeżeli ocenianie filmów i aktorów porównujesz do określania smaku lodów to nie ma o czym z tobą dyskutować. Temat kina nie powinien ograniczać się tylko do naszych pozytywnych lub negatywnych uczuć związanych z filmem. Jeżeli nie wiesz co w twojej opinii jest lepszym rozwiązaniem to nie możesz czegoś (lub kogoś) określić gorszym. Musisz się na czymś opierać i wiedzieć co w twoim przekonaniu byłoby właściwe albo akceptowane. Twierdząc, że Pitt źle sobie poradził ze swoją rolą, to musisz mieć ku temu jakieś podstawy. No, chyba, że masz taki kaprys.... To wtedy musisz dojrzeć by oceniać niektóre filmy.

lcasei

zepsuł Bękarty wojny? Ten film bez niego byłby beznadziejny.

użytkownik usunięty
doris_27

Może nie beznadziejny, ale na pewno wiele by stracił.

lcasei

Pitt to jedna z lepszych stron tego filmu... Dobra, NAJlepszych, bo wszystkie były zarąbiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones