Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
196 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Moim zdaniem Brad Pitt to taki David Beckham. Spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na temat jego gry aktorskiej. Według mnie jest niedocenianym aktorem, podobnie jak Beckham był niedocenianym piłkarzem. Brad Pitt zagrał wiele dobrych ról, Beckham, mistrz rzutów wolnych występował w najlepszych klubach świata, a jednak mam wrażenie, że ludzie nie wierzą w ich talent, mają jakieś bezpodstawne uprzedzenia.
Może dlatego, że przez lata byli uważani za symbol męskości, a ich talentu ludzie nie dostrzegali ?




Simao92

Beckham był bardzo docenionym piłkarzem,chyba najbardziej lubianym przez wszystkich.Byl kapitanem reprezentacji Angli,zagrał dla niej ponad 100 spotkań [niestety największy sukces to ćwierćfinał MŚ],jest ikoną Manchesteru United,w Realu nie dał plamy.Świetnie grał też w Milanie ;)
A Pitt również jest doceniany,zobacz jaką ma ocenę :) To zdecydowanie top5 aktorów [i ma szczęście do dorbych filmów ;)]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones