Brandon Lee I

Brandon Bruce Lee

8,7
1 721 ocen gry aktorskiej
Brandon Lee I
Syn sławnego aktora i mistrza wschodnich sztuk walki Bruce'a Lee. W całym swoim życiu nagrał 6 filmów : "Kung Fu:The movie" "Legacy of rage" "Laser Mission" "Rapid Fire" "Showdown in Little Tokyo" oraz "The Crow". W czasie ostatnich dni kręcenia filmu "The Crow" Brandon został śmiertelnie postrzelony, gdyż ktoś podmienił kulę Kaliber .44 magnum. Umarł na dzień przed ślubem ze swoją narzeczoną - pisarką Elizą Hutton.
więcej

Dane personalne:

data urodzenia: 1 lutego 1965

data śmierci: 31 marca 1993

miejsce urodzenia: Oakland, Kalifornia, USA

wzrost: 183 cm

W chwili śmierci był zaręczony z Elizą Hutton.
Miał zagrać Johnny'go Cage'a w filmie "Mortal Kombat", ostatecznie rolę otrzymał Linden Ashby.
Zmarł w Wilmington (Karolina Północna, USA), kiedy to na planie filmu "Kruk" został zastrzelony z pistoletu, który miał być nabity ślepakami, a zawierał ostrą amunicję. Został pochowany obok swojego ojca na cmentarzu Lake View w Seattle (Waszyngton, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

przypadki typu - ostra amunicja na planie, albo zażycie leków na które Bruce był akurat uczulony nie istnieją.

Oglądając Kruka wciąż nie mogłam uwierzyć w to,że Brandon nie żyje. Był naprawdę utalentowanym człowiekiem.To strasznie bolesne uczucie,kiedy się patrzy na aktora grającego w filmie ze świadomością,że już go nie ma na tym świecie. :(.Swoją drogą widzę kilka wspólnych cech pomiędzy nim a Heathem Ledgerem. Byli do siebie...

więcej

Jestem prawie pewny, że Heath Ledger czerpał z roli Brandona w Kruku. W każdym razie obaj mogli zajść jeszcze baaaardzo daleko.

Moim zdaniem spisek masonów i bractwa Illuminatów .Tak po prostu by zginął z broni naładowanej na planie filmowym nie ślepakami lecz ostrą amunicją ? Dziwne że tak się stało i że akurat ktoś z ekipy filmowej załadował do broni prawdziwy nabój i on trafił brandona ? Moim zdaniem to nie jest tak że on zginął sobie w...

Fajny facet zarówno fizycznie jak i intelektualnie, szkoda bardzo, że już go nie ma :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones