Branka Katić

7,6
596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Branka Katić

Są kobiety, które nie są obiektywnie piękne, ale - abstrahując już od tego, że są genialnymi aktorkami - mają w sobie takie coś. Taka jest jedna z moich ulubionych aktorek (znacie ją pewnie tylko z "Black Cat, White Cat") - Branka Katić. To jest arcytalent i widzę, że świat już to dostrzega, tak jak to się stało z Mikim Manojloviciem.
To wspaniała kobieta i wybitna aktorka.

bartgoodman

Musze przyznac ze babka ma cos w sobie. Faktycznie widzialem ja tylko w Crna mačka, beli mačor, ale zrobila na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Przypomina mi troche Scarlett Johansson. Jak dla mnie piekna kobieta i naprawde swietna aktorka, przynajmniej w tym filmie.

bartgoodman

Przyznam - rewelacyjnie tam wypadła! No i film - nic tylko się cieszyć! :)

bartgoodman

Właśnie to że nie jest piękna,myśle o takim hollywoodzkim typie urody,świadczy o jej sile osobowości,talencie.Branka Katic ma w sobie to coś czego nie określą przymiotniki.Jest po prostu wspaniałą osobowością i naprawdę utalentowaną aktorką.

bartgoodman

Fajna kobieta. Zagrała świetną babkę w Mi nismo andjeli. Do tego dużo ładniejsza od 'głównej bohaterki'

Aganesu

To prawda ma coś w sobie ogladalem tylko czarny kot bialy kot ale obejrze jeszcze cos w jej wykonaniu bo naprawde ma talent i urode taka prostolonijna a nie te "wypackane" hollywodzkie gwiazdy.

stonoga18

Polecam "Jagodę w supermarkecie". Świetna rola. Poza tym ja uważam że jest piękna :P

bartgoodman

Ale co wy macie do jej urody? moim zdaniem naturalnie piękna, w dodatku naturalna, szalona aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones