Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

za piosenkę "Everytime"

Reznik

Rzeczywiscie, ladna piosenka.

rodzyna132

przepraszam że pytam ale czy twój avatar to ty ?

Reznik

Tak, ja. Wlasciwie moja glowa i kawalek rąk :)
A dlaczego pytasz?

rodzyna132

a bo ładna dziewczyna jesteś :))

Reznik

No coz, ja mam odmienne zdanie, ale bardzo dziekuje :)

rodzyna132

to fajnie,że się miło poczułaś....:))

Reznik

z tego swojego zdjęcia przypominasz mi naszą aktorkę małgosię pieczyńską a to piękna kobieta jest nawet patrząc na jej dojrzały już wiek

Reznik

Pani Malgosia moglaby byc moja babcia :) Choc pewnie nie jednemu sie jeszcze podoba.
Szczerze mowiac, nie widze podobienstwa :p

rodzyna132

no widzisz a ja znowu z tego twojego zdjęcia mam takie skojarzenia,,może na innych podobieństwo by było mniejsze ale to nie znaczy że zmienił bym zdanie co do twojej urody :)) a co do małgosi to pewnie za 10-15 lat będzie miała swój urok....

Reznik

Nie no spoko.
Za 10-15 lat bedzie miala swoj urok ? :p w wieku 68 lat? :)

Reznik

W sumie niektorzy lubia dojrzale Panie :p

rodzyna132

:) chyba się troszkę zagalopowałem w tym cukrowaniu pani m.p.,,wyglądało to jak bym miał tzw. "syndrom mamusi" :)) ogólnie gustuje w kobietach młodszych he he

Reznik

No chyba troche tak. :) urok swoj to ona miala z 20 lat TEMU :p

rodzyna132

:)) ale i tak mi ją przypominasz z tamtych lat :))

Reznik

a tak nawiasem pisząc jak masz facebooka i jakieś inne fotki to dasz namiary żebym mógł sobie po oglądać ?

Reznik

Mam fb i mam nk, ale wolalabym nie podawac nieznajomym :)

rodzyna132

hmm czuje się jak przestępca :)),,ok wysyłam ci zaproszenie do do znajomych na fw i jak je zaakceptujesz to wtedy będzie można prywatniej "pogadać":0

Reznik

Ok, niech bedzie :)

rodzyna132

jaki uroczy filmwebowski romans ;D
jeśli to też jest Twoje zdjęcie Reznik to piękna z was para ;D

Fornettka

To nie zaden romans ;) do romansu jest daleko. Wymiana wiadomosci, polecenie filmow i to wszystko.

rodzyna132

oh to szkoda :)

Fornettka

Nie ;) Bardzo milo nam sie pisze.

rodzyna132

to wspaniale.

Fornettka

czasami ubolewam, że nie ma tu przycisku 'lajkowania' tyle tu wspaniałej ironii na tym filmwebie.

Reznik

dobrze jednak że zmieniono te zasady oceniania... na portalu filmowym nie powinno się liczyć nic innego niż aktorstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones