Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

żaden tam Jet Li, Chuck Norris, Van Damme i inni nigdy mu nie dorównają, szkoda że tak szybko odszedł. krążą legendy
, że podobno to wysłany mistrz z szaolin miał go ukarać ciosem śmierci za zdradzenie tajnik kung -fu ale jak mówię to są
legendy na temat jego śmierci

paulo30

I jakie miał osiągnięcia?
Jet Li w wieku 11 lat mistrz wushu w 5 kategoriach ( powtórzył to 4 razy)
Van Damme - drużynowy mistrz europy karate
Chuck Norris - czarny pas z 9 danem, w sparingach Bruce dostawał po tyłku

A do Masutatsu Ōyamy i Yip Mana to nie ma startu...

użytkownik usunięty
axsas

Wypisują takie rzeczy bo już nie żyje moim zdaniem jego legenda jest napompowana, umarł w tajemniczych okolicznościach i jego ideał urósł do granic absurdu. Był dobrym aktorem który, dobrze znał się na kręceniu filmów akcji ale wmawianie właśnie że byłby niepokonany jest bzdurą bo nie da się tego sprawdzić, gdyby żył nie byłoby tego całego szumu i szukania dziury w całym.

axsas

W sparingach Bruce dostawał po tyłku? Hahaha. To takie prawdziwe jak słowa Seagala, który mówił w wywiadzie, że był najlepszym uczniem Bruce'a Lee. To Chuck pobierał lekcje u Bruce'a Lee dla twojej wiadomości axsasie i mu nie dorównał, ale się wykazał determinacją i zaowocowało to wspólnym filmem. ;)

Kewin25

Nie piszesz nic czego nie wiem, ale uczeń przerósł mistrza. Było wiele relacji z późniejszych wspólnych sparingów.

axsas

Czekam na źródło tejże informacji.

axsas

Widać, że ten axsas ma informacje wyssane z palca, tak jak większość ludzi atakujących Bruce'a Lee, bo jeśli ktoś ma się powołać na wiarygodne źródła to pęka jak mydlana bańka. Ja również wiem, że nie ma żadnych poszlak wskazujących na to, że Chuck pokonał Bruce'a lub udzielał mu jakiejkolwiek lekcji. No ale ludzie mają SWOJĄ prawdę, którą widzą tak jakby ją chcieli i nie zmienisz tego.

axsas

Masz rację! To od Bruca wszystko sie zaczęło

axsas

żarty się Ciebie trzymają...

paulo30

Jet Li był mistrzem Chin w Wu-Shu, więc nie uważam, że nie dorównuje Bruce'owi Lee. Jet Li jest równie biegły w sztukach walki.

paulo30

Dopiero się rozkręcał, nagrał swój najlepszy film i ... zmarł... Wielka szkoda

paulo30

Boyka ( Scott Adkins ) by go zniszczył czy Jean Claude Van Damme

Mario_BrosGames

Scott Adkins walczy jedynie widowiskowo ale 90% jego wyskoków w realnej walce by nie trafiło celu z takim przeciwnikiem jak Lee a po drugie wcale by ich nie stosował bo są zbyt męczące w filmach są tylko na pokaz dla widza .Takie ciosy zabierają w ciul energii co widać po walkach MMA czy K1. W normalnej walce ujrzałbyś Adkinsa jakiego nigdy w filmie nie widziałeś. Bruce Lee był najlepszym swoich czasów i jedynymi którzy może go dogonili (co nie znaczy zrównali się) byli Michael Jai White, Tony Jaa czy Jet Li. Ewentualnie zastanawiałbym się jeszcze nad Jackie Chanem, Iko Uwaisem czy Donnym Yenem ale ta ostatnia trójka podobnie jak Adkins więcej aktorzy (specjalne chareografie) niż walczy tak jak w "realu" więc kwestia sporna.

Mario_BrosGames

I potem się obudziłeś...

paulo30

Do Yip Mana nie miał startu, niestety taka prawda.

paulo30

Mówią, że ponoć zmarł od ciosu wibrującej ręki, jednakże jest taka szkoła według której ciosy wibrującej ręki nie robiły na nim żadnego wrażenia. Dopiero jak przyjechał do Polski, to tu ktoś zadał mu cios wibrującą korbą od Stara. No i umarł.

paulo30

Bruce Lee był alkoholikiem und narkomanem and pedofilem! Psychiatrzy z policją i politykami oraz wytwórniami tuszowali afery i skandale! Idol Eminema i plebsu to był!

paulo30

Fakt, mistrz! Szybkość, technika... Od niego zaczęła się prawdziwa moda na kino "kopane"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones