Bruce SpenceI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/31679/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2544,"rate":7.338050314465409,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/31679/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":30,"rate":7.4,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/31679/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,3
2 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Spence
 • użytkownik usunięty

  Z tego co wiem Bruce jest chyba jedynym aktorem który zagrał w filmach z serii "Star Wars", "Matrix" i "Władca Pierścieni" brać udział we wszystkich trzech produkcjach, to dopiero coś :)

 • MAD MAX to najważniejsza w jego karierze trylogia dzięki niej tak naprawdę ten aktor zaistniał w Hollywood zagrał w część 2 i 3.

  STAR WARS zagrał w 3 epizodzie.

  MATRIX REWOLUCJE podobnie 3 epizod.

  Jeśli chodzi o WŁADCE PIERŚCIENI to nie pojawił się przed kamerą tylko użyczył swoich ust w obróbce komputerowej dla Sarumana. Mało tego podkład z ustami znalazł się tylko w wersji reżyserskiej czyli nie oficjalnej.

 • madmax707 Bzdura. Nie dla żadnego Sarumana, tylko jak już dla Rzecznika Saurona. Zobacz sobie wersję reżyserską.

 • nathalie_paradis Dokładnie. Pojawił się jedynie w wersji reżyserskiej. Poza tym... szczerze mówiąc gdyby nie Mad Max pewnie w ogóle by nie zaistniał. Strasznie z niego słaby aktor. Przerysowuje swoje role niemiłosiernie.