Bryce Dallas Howard

7,4
21 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Patrząc na wszystkie kobiety, które zagrały w Jurassicu to jednak rola Bryce przypadła mi najbardziej do gustu. W pierwszej Laura Dern w drugiej Julianne Moore, trzeciej Tea Leoni niezbyt pokazywały to co powinna bohaterka. Bryce została najlepiej obsadzona w roli kobiety w całej sadze. Mimo, że film nie jest wysokich lotów to jednak i efekty i dinozaury nie przymiły głównej bohaterki. No i faktycznie bryce bardziej pasują jasne rude.

joan19

Skubana jest po prostu znakomitą aktorką. Zobacz jeśli jeszcze nie widziałaś, film "Służące".

ClariseS

Dokładnie!

joan19

Wszystko fajnie, ale co to za kostium, w którym paradowała? Rzeczywiście wyglądała, jak podstarzała ciotka. Stara panna z grzywką. Aseksulana.


Luknijcie, na jej pokaźne uda... wow! Bardzo kobiece.

Teraz możecie mnie zlinczować ;)

staszpio

Mnie też się rzuciła w oczy ta jej paskudna kiecka. Mogli ją lepiej ubrać.

joan19

Widzialam ja w teatrze (pomimo rozbudowanej filmografii to glownie aktorka teatralna) i byla swietna. Nie rozumiem niskiej oceny za role Claire - pamietam jej trzasace sie usta gdy stal nad nia dinozaur. Ile aktorek potrafi to zrobic na zawolanie?

użytkownik usunięty
joan19

Moim zdaniem to jedna z najpiękniejszych obecnie grających młodych aktorek. Twarz, urok, piękne rude włosy, błękitne oczy, alabastrowa cera, piegi. W Polsce nie ma takich pięknych kobiet i tego zazdroszczę Amerykanom, tych prawdziwych seksownych rudzielców, którzy oni mają dzięki mnogim irlandzkim korzeniom

joan19

Mnie osobiście jakoś nie pasowała do roli w Jurrasic Wolrd. Nie odpowiadała mi i... no jakoś nie wiem dlaczego, ale po prostu nawet nie przypadła mi do gustu przy boku Owena :( Znacznie bardziej zachwycały mnie aktorki w Parku Jurajskim.

JadziaSmosarska

Najlpewnie dlatego, że początkowo jej rola jest strasznie pretensjonalna i irytująca. Potem się dopiero poprawia, choć psuje klimat uwagą do gościa, co otworzył dla niej "magazyn" z Tyranozaurem.

joan19

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones