Caitlin Stasey I

Caitlin Jean Stasey

7,4
2 824 oceny gry aktorskiej
Caitlin Stasey I
Aktorka i modelka urodziła się 1 maja 1990 roku w Australii. Wychowywała się wraz z siostrą Victorią w Melbourne. Jej rodzice (David i Sally) pochodzą z Norwich w Anglii. Matka jest nauczycielką w Sandringham Primary School w Melbourne. Caitlin uczęszczała do Star of the Sea College, katolickiej szkoły dla dziewcząt w Melbourne. W 2000 roku, kiedy miała 10 lat podróżowała po świecie jako członek chóru, z którym śpiewała cover piosenki Petera Allena - "I Still Call Australia Home" do reklam Qantas, australijskich linii lotniczych.

Aktorstwem zajęła się we wrześniu 2003 roku, kiedy otrzymała propozycję zagrania w serialu dla dzieci "The Sleepover Club", w którym wcieliła się w postać Frankie Thomas, samozwańczą liderkę klubu. W kwietniu 2005 roku, reżyser Jan Russ zaangażował Caitlin do serialu "Sąsiedzi". Aby występować w serialu, zrezygnowała z nauki w Star of the Sea College, jednak brała lekcje na odległość. We wrześniu 2008 roku w wywiadzie dla Herald Sun potwierdziła, że odchodzi z serialu, aby skoncentrować się na zdaniu egzaminów. Producenci uznali, że nie uśmiercą postaci Rachel, aby po zakończeniu nauki aktorka mogła wrócić do serialu.

W 2008 roku otrzymała propozycję zagrania głównej bohaterki w ekranizacji bestsellerowej powieści Johna Marsdena zatytułowanej "Jutro, jak wybuchnie wojna". Film powstał w 2010 roku, a za udział w produkcji została uhonorowana nominacją do nagrody Irish Film and Television Award, w kategorii "Najlepsza aktorka". Niedługo potem wystąpiła w świątecznym spektaklu "Snow White" w Norwich Theatre Royal. W 2013 roku wystąpiła w horrorze z gwiazdorską obsadą - "Evidence". Tego samego roku została zaangażowana do amerykańskiego serialu telewizyjnego - "Reign", w którym wcieliła się w postać damy dworu Marii, królowej Szkocji.

Caitlin jest także piosenkarką. W 2007 roku oferowano jej kontrakt muzyczny, jednak go odrzuciła. W 2008 roku nagrała cover piosenki "I'm Yours" Jasona Mraza. Utwór, który wykonała wraz z kolegą z planu "SąsiadówDeanem Geyerem, zatytułowany "Unforgettable", znalazł się na liście ARIA, australijskiego stowarzyszenia producentów fonogramów i wideogramów.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 maja 1990

miejsce urodzenia: Melbourne, Australia

wzrost: 161 cm

mąż Lucas Neff (2016 - 2020, rozwód)
Ma młodszą siostrę, Victorię.
W 2000 r. wystąpiła w reklamie linii lotniczych Qantas jako członkini chóru śpiewającego piosenkę "I Still Call Australia Home".
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2015 r. - "Vision" - Matthew E. White;
- 2021 r. - "Like That"- JP Saxe.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ma dużą nadzieje że jej kariera nabierze rozpędu, ponieważ jest świetną aktorką. Nie wspominam tylko o jej niezwykłejk urodzie ale również o talencie aktorskim.

Tomorrow, When the War Began

Dopiero zauważyłam

Caitlin Jean Stasey urodziła się 1 maja 1990 roku w Melbourne. Jest australijską aktorką, modelką i piosenkarką. Jej matka była nauczycielką w szkole dramtu Sandringham Primary w Melbourne, do której Caitlin uczęszczała. W 2000 roku podróżowała po świecie wraz z chórem.

Caitlin zaczęła swoja karierę aktorską w 2003...

więcej

...z 2016 nie ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones