serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nastoletnia Maria Stuart

Reign
2013 - 2017
42 min.
7,3 15 362
oceny
7,3 10 1 15362
10 890
chce zobaczyć
Kiedy Maria Stuart przybywa do Francji, by poślubić syna króla, musi stawić czoła komplikacjom na drodze ku władzy. Więcej Mniej
Nastoletnia Maria Stuart zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Maria Stuart (Adelaide Kane) to młoda dziewczyna, która wychowywała się w zakonie. Nastolatka przez piętnaści lat nie była świadoma tego, iż jest królową Szkocji. Jej pochodzenie wychodzi na jaw, kiedy jedna z zakonnic zostaje otruta. Wtedy dziewczyna wyjeżdża do Francji, aby poślubić syna króla - Franciszka (Toby Regbo). Na dworzeMaria Stuart (Adelaide Kane) to młoda dziewczyna, która wychowywała się w zakonie. Nastolatka przez piętnaści lat nie była świadoma tego, iż jest królową Szkocji. Jej pochodzenie wychodzi na jaw, kiedy jedna z zakonnic zostaje otruta. Wtedy dziewczyna wyjeżdża do Francji, aby poślubić syna króla - Franciszka (Toby Regbo). Na dworze królewskim towarzyszą jej cztery przyjaciółki, a zarazem damy dworu: Kenna (Caitlin Stasey), Lola (Anna Popplewell), Greee (Celina Sinden) i Aylee (Jenessa Grant). Wybranek Marii nie jest zadowolony, iż musi poślubić królowa Szkotów. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy nieślubny syn króla - Bash (Torrance Coombs) zakochuje się w Marii.

na podstawie
David Babcock (materiały do scenariusza, historia)
studio
CBS Television Studios / Joyful Girl Productions / Octagon Films / Więcej...
tytuł oryg.
Reign
inne tytuły
Serial kręcono w Dublinie, na terenie Zamku Ashford w Cong (Irlandia) i Toronto (Kanada).
Serial zaczęto kręcić od kwietnia 2013 roku.
Wiele kreacji noszonych przez Marię Stuart pochodzi z kolekcji współczesnego angielskiego projektanta mody - Alexandra McQueena.
"Nastoletnia Maria Stuart" to godna polecenia produkcja, w której nie zabrakło intrygujących pomysłów, dobrze wykreowanych bohaterów przez zdolną obsadę, nastrojowej ścieżki dźwiękowej oraz adekwatnych do klimatu kostiumów i charakteryzacji. Mimo że nie jest to tak dobre odzwierciedlanie losów monarchii jak "Dynastia Tudorów", to jest to serial wart uwagi. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych