serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Sąsiedzi

Neighbours
1985 - 2022
22m
7,4 321
ocen
7,4 10 1 321
Życie mieszkańców ulicy Ramsay, którzy zmagają się z codziennymi problemami. Zobacz pełny opis
Sąsiedzi zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jeden z najdłuższych seriali australijskich, kręcony od 1985 roku aż do dziś. Serial początkowo przedstawiał losy trzech rodzin: Ramsays, Robins i Clerkes; żyjących na przedmieściach Melbourne w Erinsborough, na ulicy Ramsay. W ciągu wielu lat w serialu pojawiały się setki aktorów, a oryginalne rodziny, od których zapoczątkowany zostałJeden z najdłuższych seriali australijskich, kręcony od 1985 roku aż do dziś. Serial początkowo przedstawiał losy trzech rodzin: Ramsays, Robins i Clerkes; żyjących na przedmieściach Melbourne w Erinsborough, na ulicy Ramsay. W ciągu wielu lat w serialu pojawiały się setki aktorów, a oryginalne rodziny, od których zapoczątkowany został serial, wyprowadziły się i tym samym znikły z serialu. Zastąpiły je inne, wliczając w to rodziny: Willises, Starks, Martins, a później Kennedys, Scullys i Hancocks.

studio
7 Network / Grundy Television Australia / Grundy Television Productions / więcej
tytuł oryg.
Neighbours
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Melbourne, Gold Coast, Blackburn, Vermont, Sydney, Werribee (Australia), w Los Angeles (Kalifornia, USA), w Londynie (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Kenii.
Nazwa fikcyjnej miejscowości Erinsborough, w której toczy się akcja serialu, jest anagramem "Neighbours" z dodanymi literami O i R.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Crowe, Pearce, Imbruglia, do tego super muzyczny duet Minogue-Donovan :) z tego co wiem to na planie tego serialu
zostali parą. Do dziś chętnie słucham ich hitu ''Especially for You''.

początki wielu australijskich aktorów. Wystarczy zobaczyć na obsadę.

zwłaszcza z Leighem Wahannellem? jeśli ktoś ma chociaż jakąs stronę, na której można obejrzeć, to bardzo prosze o kontakt! :)

Oglądałam !! To u nas w telewizji parę lat temu leciało ! Jak tak sobie przypominam to nawet to oglądałam (a może dlatego że wybór ne był zbyt wielki)!!!

Faktycznie leciało to dość dawno temu i słabo pamiętam cały serial. Wtedy mi się podobał ale miałam mniejsze wymagania. Myślę jednak, że film miał jeden naprawdę dobry element- nie przynudzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones