SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Sąsiedzi

Neighbours
1985 - 2022
22 min.
7,3 294
oceny
7,3 10 1 294
234
chce zobaczyć
Życie mieszkańców ulicy Ramsay, którzy zmagają się z codziennymi problemami. Więcej Mniej
Sąsiedzi zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jeden z najdłuższych seriali australijskich, kręcony od 1985 roku aż do dziś. Serial początkowo przedstawiał losy trzech rodzin: Ramsays, Robins i Clerkes; żyjących na przedmieściach Melbourne w Erinsborough, na ulicy Ramsay. W ciągu wielu lat w serialu pojawiały się setki aktorów, a oryginalne rodziny, od których zapoczątkowany zostałJeden z najdłuższych seriali australijskich, kręcony od 1985 roku aż do dziś. Serial początkowo przedstawiał losy trzech rodzin: Ramsays, Robins i Clerkes; żyjących na przedmieściach Melbourne w Erinsborough, na ulicy Ramsay. W ciągu wielu lat w serialu pojawiały się setki aktorów, a oryginalne rodziny, od których zapoczątkowany został serial, wyprowadziły się i tym samym znikły z serialu. Zastąpiły je inne, wliczając w to rodziny: Willises, Starks, Martins, a później Kennedys, Scullys i Hancocks.

studio
7 Network / Grundy Television Australia / Grundy Television Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Neighbours
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Melbourne, Gold Coast, Blackburn, Vermont, Sydney, Werribee (Australia), w Los Angeles (Kalifornia, USA), w Londynie (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Kenii.
Nazwa fikcyjnej miejscowości Erinsborough, w której toczy się akcja serialu, jest anagramem "Neighbours" z dodanymi literami O i R.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych