Caity Lotz

Caity Marie Lotz

7,7
3 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caity Lotz

Czasami mówi tak, jakby ktoś pozszywał jej zęby i sparaliżował większą część twarzy. Poruszają się tylko wargi i mięsnie wokół. Reszta jest martwa. Tak przynajmniej było w serial "Arrow". Zupełny brak kontroli nad głupim wyrazem twarzy.. W wywiadach, które widziałem ten problem nie był tak widoczny. To chyba wina wady zgryzu. Górne zęby opadają na usta upośledzając jej aparat mowy. To tak jakby pianista deptał sobie po rękach.

matzek

Ja widzę znacznie poważniejszy problem. U Ciebie. Tylko nie wiem, czy śmiać się z niego, czy nad nim płakać...

GABRIEL_san

To normalna reakcja kogoś, kto nie rozumie tego o czym napisałem.

matzek

Czyli wszystkich, bo tylko ty wiesz o czym pier.dolisz.

InuSama

Nie zależy mi na statystykach i poklasku wśród idiotów.

matzek

Gratuluje. Jesteś taki inteligentny, bo wyzwałeś innych od idiotów. Ja nawet nie wiem do czego statystyki służą. Jedyne co tu robię to oceniam i dodaję do swojej listy. Robię to tylko dla siebie. Jednak jak widzę jakieś pseudo gimbazjalne pociski byle by pocisnąć po czymkolwiek, to nie wiem czy płakać, czy się śmiać, a raczej wyśmiewać. Szkoda, że takim ludziom jak ty nie przychodzi do głowy chociażby to, ze aktorzy na planie nie dostają tylko scenariusza, ale dokładne wytyczne gdzie mają stanąć jak mają mówić, jaki mają mieć wyraz twarzy... tym bardziej, że na wywiadach tego tak nie widać, co sam zresztą przyznałeś. Osobiście widziałam z tą panią parę produkcji, nie tylko Arrow. Szczerze? Nie mam pojęcia o czym mówisz. Pozdrawiam. ;)

matzek

Przecież ona jest androidem. No proszę Cię...

Wojtulek

Dokładnie. ..on po prostu za wiele wymaga o androida.

Bokciu

Androidy śnią o elektrycznych owcach...

matzek

o ku*wa człowieku Ty chyba nie wiesz jak wygląda wada zgryzu

FromWest

Ku*wa wiem. Nawet wiem przez jakie o pisze się ortodonta.

matzek

Nieumiejętnie podany botox może "zamrozić" mimikę. Nie twierdzę, że to jednak w tym wypadku przyczyna.

Tommec83

Zazwyczaj jest to taki karpiowaty , głupkowaty wyraz twarzy.

matzek

Wypisz, wymaluj - Caity Lotz :-) Albo Tusk :-/

matzek

jest sexowna ,znalełem dupencje z blizna na policzku ...wszyscy sie w niej jakos kochali taka sexowna blizna ale dla twardzieli nie dla ciot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones