Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

( Ściągnięte z innej strony). Nigdzie nie widze takiego posta więc zakładam. Zasady: podajemy jakiegoś aktora/ aktorkę i przez filmy w których grał przechodzimy do Cameron Diaz np. Ramola Garai

Ramola Garai- Niewinna- Antonio Banderas- Centralne biuro uwodzenia- Selma Blair- Ostrożnie z dziewczynami- Cameron Diaz

następny, Ben Affleck

natalia_2

Hehe super zabawa, może skomplikujmy ją że łaczymy tylko przez pocałunki z partnerami z planu ^^
No to tak skoro Ben Affleck to oczywiście "Perl Harbor" z Kate beckinsale nastepnie która się całowała z hughem Jackmanem w "Van Helsing" ten z koleji łaczy się z X-menie z Frame Janssen która nota bene w X-menie 2 miała pocałunek z James Marsden(lub odwrotnie) a on bezpośrednio c Cameron w filmie "The box"

mam nadzieje że nie skomplikowałem?? ;p
To moja kolej jeśli się da to połączcie ją z Matthew Perry

sisal

Z tymi pocałunkami to może nie do końca to wyjdzie
Matthew Perry + Pryzjaciele - Jennifer Aniston - Zyciowe rozterki - Jake Gyllenhaal - Transfer - Reese Witherspoon - Szkołą uwodzenia - Selma Blair - Ostrożnie z dziewczynami - Cameron Diaz ; )

teraz Mandy Moore

teenspirit.

Mandy Moore - Wszyscy święci - Jena Malone - Mamuśka - Susan Sarandon - Alfie - Jude Law - Holiday - Cameron Diaz :)

Cameron Diaz -> Joseph Gordon-Levitt

Shady_Lade

Joseph Gordon-Levitt - Incepcja - Leonardo DiCaprio -Gangi Nowego Jorku - Cameron Diaz

Alan Rickman

aalia

Alan Rickman - To właśnie miłość
To właśnie miłość - Billy Bob Thornton
Billy Bob Thornton - Zmęczenie materiału
Zmęczenie materiału - John Cusack
John Cusack - Być jak John Malkovitch
Być jak John Malkovitch - Cameron Diaz

Jeff Bridges

Shady_Lade

Jeff Bridges - Człowiek który gapił się na kozy - Ewan McGregor - Witamy w Hollywood - Cameron Diaz

teraz łatwe - Whoopi Goldberg

aalia

Whoopi Goldberg - Gracz - Susan Sarandon - Alfie - Jude Law - Holiday - Cameron Diaz

Michael Douglas

Shady_Lade

Michael Douglas - W sieci - Demi Moore - Aniołki Charliego - Cameron Diaz

Joaquin Phoenix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones