Candice King

Candice Rene Accola

8,3
4 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Candice King

Lubię ją i lubię serial Pamiętniki Wampirów, ale litości ona nie zasługuje na te miejsce. Jest bardzo wiele utalentowanych aktorek, które grały w wielu filmach i bardziej zasługują na te miejsce. Natomiast Candice zagrała tylko w 6 filmach i kilku serialach. Jest dobrą aktorką, nie powiem, że nie, ale patrzę obiektywnie i uważam, iż nie zasługuje na 37 miejsce w Top 100 aktorek. Niech zagra w więcej filmach/serialach wtedy będzie można ją bardziej sprawiedliwie ocenić, ponieważ na chwilę obecną nie wiadomo jak poradziłaby sobie z bardziej skomplikowanymi rolami.

Ketharine

teraz jest na 39 miejscu , ale to dziwne że 3 miejsca dzieli ją od legendarnej Vivien Leigh ...
bez sensu szczerze powiedziawszy ...

Ketharine

Pewnie niektórzy oceniają ją za 10, bo gra budzącą sympatię (jak dla mnie) postać w bardzo popularnym serialu. Niektórzy tak oceniają i nic nie da się na to poradzić. Zapewne dlatego ma takie wysokie miejsce. Też się bardzo zdziwiłam. Widziałam ją tylko w Pamiętnikach, nie jest złą aktorką, ale raczej nie zasługuje na aż tak wysokie miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones