Cariba Heine

Cariba Cecilie Heine

7,7
916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cariba Heine

Wszyscy (a przynajmniej większość) piszecie, że to beznadziejna aktorka. Widać, że oglądnęliście tylko H2O lub Na wysokiej fali. Przyznaję, że po raz pierwszy zobaczyłam ją
w "Na wysokiej fali" a później w H2O, gdy jeszcze byłam w podstawówce i miałam
mieszane uczucia co do jej gry, jednak w filmie "A Model Daughter: The Killing of Caroline
Byrne" pokazała, że tak na prawdę jest świetną aktorką. Przyznaję, że zagrała tam
genialnie. Świetnie okazywała emocje. Więc wszystkim "anty" polecam w pierwszej
kolejności obejrzeć ten film. Dodam jeszcze, że w Australia to nie Bollywood gdzie kręcą
tysiące filmów rocznie, więc nie dziwcie się, że ma taką małą filmografię.

Reshell

W końcu ktoś dostrzegł to, że to nie kolejna aktorka, którą należy przypisywać tylko i wyłącznie do jednego, a najbardziej znanego serialu, z tego, w czym zagrała, a że dorobek ma maly, to co? w końcu to australijska aktorka, która gra w rodzimych produkcjach, a nie gwiazdka która przeniosła się do Hollywood, aby grać masowo w filmach, i pozostac wręcz niezauważoną. Takie jest moje zdanie...

Reshell

Bardzo dobrze, że ktoś to dostrzega ;) Zgadzam się w 100% ;) Cieszę się, że zagrała również poważniejsze role od tych z seriali dla nastolatek :) choć uważam, że to nie produkcje czynią dobrego aktora, lecz sposób przedstawiania przez niego emocji. Owszem. W filmie "A Model Daughter: The Killing of Caroline Byrne" Cariba miała więcej możliwości by zabłysnąć, lecz sądzę, że jej rólki w "H2o" też nie można lekceważyć. Emocje Rikki też były przecież na miejscu :) Poza tym mam sentyment do niej właśnie przez tę rolę :) stare dobre czasy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones