Cariba Heine 

Cariba Cecilie Heine

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":820,"rate":7.720731707317073,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":9,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
820 ocen gry aktorskiej
Cariba Heine
Cariba Heine, urodzona w Johanesburgu w RPA, znana australijska aktorka i tancerka, ma starszego brata Kyle'a.

Jej nauki tańca miały swój początek w szkole tańca Dance Shool Legs jej matki w australijskim mieście Canberra. Jako najmłodsza tancerka uczestniczyła w Stargazers Convention w Sydney, Australia.

Występowała w wielu produkcjach teatralnych, również na terenie USA.
Najbardziej znana jest z serialu "H2O - wystarczy kropla", gdzie zagrała jedną z głównych ról wcielając się w zbuntowaną syrenę Rikki. Aby mogła zagrać w tym serialu musiała przeprowadzić się do Australii, nauczyć się tamtejszego akcentu i wziąć lekcje pływania.

Cariba pojawiła się także w znanym serialu "Na wysokiej fali" gdzie zagrała Bridgitte Sanchez. Również tam można podziwiać jej pływackie zdolności. Nominowana była do wielu młodzieżowych nagród, Kids Choice Awards 2007 i Teen Choice Awards 2008  razem z Claire Holt i Phoebe Tonkin.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 października 1988

miejsce urodzenia: Johannesburg, RPA

wzrost: 168 cm

Ma starszego brata Kyle'a.
W 2016 roku wystąpiła w teledysku zespołu White China Gold do piosenki "Rough Sweat".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych