Carrie Fisher

Carrie Frances Fisher

7,9
25 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carrie Fisher

Kiedyś była naprawdę piękna. Najbardziej podobała mi się w "Powrocie Jedi".

robert2207

Taa, księżniczna Leia to była laska, aż trudno było wzrok oderwać...:)

Brat_Stali

No, a ta figura... Cudo!

robert2207

zgadzam się :) Jak nie mogę mieć takiej dziewczyny to chociaż żebym córkę taką miał ;D

Avast

Obym ja nie miał, pewnie bym poszedł siedzieć za kazirodztwo

robert2207

sorry za double-post ale utawcie sobie na tapetke: http://www.perfectpeople.net/photo-picture-image-media/Carrie-Fisher-2100x1722-2 44kb-media-672-media-134571-1206482702.jpg
:>>

Avast

piękna... a zdjęcie - cudo ;)

grryss7

http://cabrillo74.com/images/carrie_fisher.jpg
Prawie to samo , ale tu też niczego sobie :)

grryss7

księżniczka leia-uwielbiam uwielbiam! ;)

użytkownik usunięty
Avast

piękna :)

robert2207

Moim zdaniem Leia była taka se. Ładniejsza była Padme Amidala.

Lestat_18

padme? może i piękna, ale kompletnie zero wyrazistości charakterologicznej... Leia jest przy niej kwintesencją kosmicznej kobiecości;D gdybym miała wybierać to wolałabym być kobietą hana solo, zdecydowanie;D

czarownica_kat

Muszę przyznać rację Lestat_18.
Fisher była niezłym kociakiem i wykreowana prze nią postać jest
rzeczywiście bardziej wyrazista, jednak przy Natalie Portman wypada z lekka
blado. Mam na myśli ową "[kosmiczną] kobiecość" ;)

gramin

nie znacie się :P

gramin

Gdzie ty w Natalie Portman widzisz jakąkolwiek kobiecość? Poza urodą i niezgorszą sylwetką nie ma jej wcale.
Fisher to wzór dla aktorek. Zagrała swoją rolę perfekcyjnie. Prawdziwa księżniczka, nie zaś kukiełka Portman z jednym wyrazem twarzy. Chociaż w tym wypadku bardziej mowa o aktorstwie niż kobiecości.
Niemniej jednak: daruj, ale nie zgadzam się z Tobą, gramin ;P

Szilw

powiedzieć o natalie portman że nie potrafi grać... naprawdę brak mi słów to jest jedna z najlepszych aktorek, zobacz z nia inne filmy, jest naprawdę wspaniała i denerwuje mnie ze jak ktoś nie jest wyrazisty to sie mówi ze nie potradi grać nie pomyslałeś ze padme taka własnie miała być?? Delikatna, schowana w cieniu, a jednocześnie odważna i zdecydowana, ale tylko wtedy gdy wymaga tego sytuacja, a to czy jest kobieca czy nie do kwestia gustu, każdemu sie podoba co innego każdy co innego uważa za kobiece...

Dia2506

Portman aktorką przednią jest bez dwóch zdań, ale Padme to postać faktycznie jest mało wyrazista i Portman jakoś tego też nie zmienia (co jak sądzę jest kwestią scenariusza,a nie umiejętności aktorskich). Ale popatrzeć na nią świetnie jest-to fakt:):).

jagaciarz

I też się zgadzam że Lea to postać zdecydowanie bardziej wyrazista.

Szilw

Leia jest lepsza ... -.-

użytkownik usunięty
czarownica_kat

Padme była z charakteru jaki jej nadał Lucas w scenariuszu dość zamknięta i skupiona na karierze, także nie wińcie Portman, za to że grała jak "ściana", bo tak miała grać.

użytkownik usunięty
robert2207

Ona kojarzy mi się z J.Koroniewską.

No człowieku, bardziej Carrie Fisher już chyba nie mogłeś obrazić.

Mr_Grieves

Bzdury opowiadasz. Właśnie młodziutka Carrie była podobna do Joanny, choć ładniejsza.
Bez znaczenia jest tu fakt, że Koroniewska to słaba aktorka, a Fisher bardzo dobra.

robert2207

mi najbardziej się podobała w nowej nadzieji

użytkownik usunięty
robert2207

Mi też, bo w Nowej Nadzieji to była taka sobie.

użytkownik usunięty

w Nowej Nadziei była młodsza i była całkiem ładna, tylko ta fryzura mi trochę nie pasowała, bo wyglądała jak myszka Mickey, ale w piątej i szóstej cześci, a w szczególności z Jabbą to laska :)

robert2207

To fakt i też najbardziej mi się podobała w ''Powrocie Jedi''.

robert2207

Cały czas jest piękna.

elfka77

W Przebudzeniu Mocy dalej wygląda pięknie imo. Też chcę się tak ładnie zestarzeć!:)

Rinoa_Sin

Zgadzam się! :)

robert2207

Chciałem własnie założyć temat,ale mnie ubiegłeś :) Śliczna w Jedi :) Pozdrawiam.

robert2207

Daleko jej do piękności, nawet jak standardy ówczesnych czasów.

marcin261287

No właśnie, ja też się nieźle zdziwiłam tą dyskusją :P

honey1

Chodźmy na kawę ;)

marcin261287

spadaj...

Sol1987

Klękaj!

marcin261287

Ty cały czas przedemna klęczysz żebym się z ttobą umówiła.

Sol1987

Ktoś musi być samcem alfa

marcin261287

Zgadzam się całkowicie i nie rozumiem kompletnie zachwytu tym typem wyglądu. Postać księżniczki zagrała rewelacyjnie i tego jej odmówić nie można ale czy młodsza czy starsza nie powiedziałabym, że przez choćby chwilę była choć odrobinę ładna. Więc cały fenomen polega chyba na tym jak emanowała charyzmą grając w Gwiezdnych Wojnach, bo na pewno nie była to uroda ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones