Carter Burwell

Carter Benedict Burwell

7,6
5 864 oceny muzyki
powrót do forum osoby Carter Burwell

Jego melodie są banalne, a przy tym takie piękne, że można ich słuchać w kółko. Gratulacje dla tego kompozytora!!!

Rox15

Zgadzam się, jest niesamowity, a jego muzyka piękna!

ToFFik_xD

Ja też się zgadzam. Właśnie go słucham. Poznałam go dzięki Twilightowi i mam zamiar poszukać jego innych dzieł. Nigdy nie sądziłam, że muzyka powazna może być taka fajna :)

na_krecona

Zgadzam się z Wami w 100%! Jest dobry w tym co robi. Świetna muzyka. Da się słuchać i słuchać bez przerwy.

maddenka_gc

Uważam tak samo :) Tworzy cudowną muzykę, która chyba nie może się znudzić :)

na_krecona

No to osiągnął sukces. Bo nakłonił wiele nastolatek (przez Zmierzch) do słuchania muzyki poważnej ,a to jest nie lada wyczyn w dzisiejszych czasach ;D

PsychicznaSuka

zdecydowanie sie z Toba zgadzam. Dobrze chłopak zrobił.
Szkoda, że juz takich utworów nie ma w New Moon jak w Twilight. Szkoda...

maddenka_gc

Również się zgadzam, jest niesamowity w każdym calu. Muzyka z filmu 'Poważny człowiek' to perełka jakich mało.

PsychicznaSuka

ja go poznałam dzięki zmierzchowi i bardzo mi się podoba jego muzyka, ale mnie nie nakłonił do słuchania muzyki poważnej - chodzę do szkoły muzycznej 2 stopnia i sama taką muzykę wykonuję :P

bardzo się cieszę, że stworzy on muzykę, do ostatniej części (podzielonej na 2 inne cz.) sagi. Jego utwory dodają magii filmowi - tak było w przypadku pierwszej części - twilight. :)

zamierzam obejrzeć kilka filmów braci coen, z którymi Burwell często współpracuje - i wsłuchać się w the score. :))

Rox15

Jego muzyka jest prosta i genialna zarazem. Oby jak najdłużej komponował taka muzykę.

Rox15

Fargo <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones