Catherine McCormackI

Catherine Jane McCormack

7,6
2 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine McCormack

Jak obejrzałam z nią film , Niebezpieczna piękność . to byłam w 100 % pewna że to właśnie
Blake Lively . A tu proszę taka niespodzianka , są bardzo do siebie podobne i obie bardzo
ładne ;)

Claudia12

Jak dla mnie to jest podobna do Jodie Foster, bardzo podobna!

emememka

no faktoza, podobny wyraz oczu

Claudia12

zgadzam się przez cały film miałam wrażenie, że widzę Serenę z Plotkary :D pozdrawiam

Claudia12

Jeżeli już, to Blake Lively jest podobna do Cathrine McCormack. Pierwsza jest młodsza o 15 lat. Ale i tak obstawiam na Jodie Foster.

prylka

co za różnica, która do której ;) jak dla mnie podobne koniec :)

Claudia12

Nie podobna do Blake.Uważam,że to ładniejsza i młodsza wersja Jode Foster

Claudia12

ciekawe z której strony podobna,bo ja podobieństwa tu nie widze.

Claudia12

Oczywiście że są podobne , dla mnie jak siostry , tylko trzeba porównać z okresu jak były w podobnym wieku.
Catherine McCormack w filmie / Niebezpieczna piękność / [1998] miała 26 lat.
http://alive-ua.com/uploads/posts/2016-01/1451716428_vlcsnap-00103.jpg
Blake Lively -
http://www.fashiongonerogue.com/wp-content/uploads/2015/03/blake-lively-no-makeu p-look.jpg
Obie piękne o subtelnej urodzie.

6058145

Ani troche nie podobne!!! MCCORMACK za mlodu byla bardzo podobna do mlodej J.FOSTER co bylo wyraznie widac w 'Walecznym sercu'...

Claudia12

Oj CLAUDIU od tego melanzowania widze siadlo ci na oczy... MCCORMACK szczegolnie w 'WALECZNYM SERCU' byla bardzo podobna do mlodej J.Foster a nie jakiejs tam Blake. Radze zmniejszyc melanze lub wybrac sie do okulisty.

punisher822_filmweb

Podkreślam to jest MOJE ZDANIE, rozumiem, że ty widzisz inne podobieństwo, dla mnie w tym akurat filmie aktorki są uderzająco do siebie podobne.

Ps: Moje oczy mają się świetnie, nie musisz się tak bardzo o nie martwić.Dziękuje za poprawę humoru, twój komentarz mnie rozbawił :)

Claudia12

Bo taki byl cel tamtego komentarza by poprawic humor ;-) ... Ps.ale juz tak na powaznie NIE MELANZUJ TYLE hehehehe ;-)

punisher822_filmweb

dobrze tato :(

Claudia12

Corcia i gora 24ta masz wrocic do domu z melanzowni... ;-)!!!

Claudia12

Blake jest młodsza od Catherine prawie 20 lat, ale okej...

domiczella

Mówiłam o filmie Niebezpieczna Piękność, w którym Catherine była wtedy w podobnym wieku do Blake Lively czyli kiedy była młoda... czytaj ze zrozumieniem

Claudia12

O, Boziu, ktoś tu się łatwo irytuje

Claudia12

A poza tym film jest z '98, kiedy Blake miała jakieś 11 lat.

domiczella

widzę, że dalej nie rozumiesz co napisałam ;)

Claudia12

Nie, to Ty nie rozumiesz, o co chodzi mnie. Dobranoc!

domiczella

A więc wytłumaczę raz jeszcze... W filmie Niebezpieczna Piękność Catherine(wtedy była w młodym wieku, miała 26 lat) wygląda jak teraz Blake Lively (a raczej 4 lata temu, bo wtedy pisałam tego posta, kiedy miała 25 lat) Zrozumiałaś? bo prościej się już nie da :)

Claudia12

Boże, a ta dalej swoje.... -,- Przestań się do mnie zwracać jak do idiotki. Sama nie jesteś najmądrzejsza, skoro myślałaś, że w filmie z lat 90. zagrała aktorka, która urodziła się w '87.

domiczella

I przestań odpisywać, bo nie chcę już tych wyskakujących okienek xD Nara!

domiczella

W tamtym czasie nie wiedziałam, że film jest aż tak bardzo stary więc mogłam się pomylić. Wybacz za powiadomienie, już więcej nie będę Cię denerwować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones