Ceyda Düvenci

7,6
180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ceyda Düvenci

Moim zdaniem najfajniejsza, świetnie zagrana postać z serialu. Bennu to wgl chyba jedna z moich ulubionych serialowych postaci :)

chromczan_fw

Też tak uważam :) Bennu zagrała świetnie.

chromczan_fw

Mnie też bardzo przypadła do gustu. Bennu była postacią, jak się to mówi - z krwi i kości. Bardzo wiarygodni zagrana.

chromczan_fw

Zgadzam się z tą opinią. Bennu jest ladna,sympatyczna,ma piękny uśmiech i dobre serce.

ivon200

Absolutnie zgadzam się z tą opinią. To najlepsza serialowa postać w historii kina. Szalenie autentyczna i wzruszająca gra aktorska.

ulotna1000

Oby więcej takich ciekawych postaci.

ivon200

Bennu jest najciekawszą postacią serialu. Jest uczuciowa,pelna dobrych uczuć,a życie cały czas podkłada jej nogę. Mimo to zawsze się podnosi i potrafi wybaczać. To cudowna i piękna kobieta.

chromczan_fw

Nawet mnie jako faceta wciągnął ten serial,a Bennu to moja ulubiona postać,a do tego śliczna i urocza kobieta.

chromczan_fw

Ja też tak sądziłam. Ale niedawno kiedy obejrzałam końcówkę tego serialu. Od chwili śmierci dziecka Kerema i Bennu, aż do końca, zmieniłam zdanie. Postać Bennu bardzo straciła w moich oczach. Bennu najlepiej skwitowała Eda w scenie swojego samobójstwa "Godna pożałowania". Kiedyś postrzegałam tę postać jako biedną, zrozpaczoną kobietę. Przy ponownym obejrzeniu serialu spojrzałam na nią inaczej. Przez pryzmat swoich przeżyć. Bennu jest dla mnie denerwująca histeryczką, budzącą jednocześnie współczucie i uśmiech politowania na tym, jaka chwilami bywała żałosna po śmierci swojego dziecka. Kerem nie pokochał jej od razu, ale okazało się, że jego uczucie było owiele bardziej dojrzałe, od miłości jaką Bennu darzyła jego. Po ponownym obejrzeniu serialu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Bennu zasługiwała na kogoś, o wiele gorszego niż Kerem. Chyba każdy kto widział końcówkę serialu, doskonale widział, że to Bennu zniszczyła swoje małżeństwo i że to ona pchnęła Kerema do łóżka Edy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones